Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію

Викладу і я свою історію на хвилі постів про знайомства.

Працюю в консервному цеху. У квітні нас перевели на цілодобовий режим. Шеф виграв великий тендер. Поки інші відпочивали, ми працювали в три зміни.

Я попросилася в третю зміну. По-перше, начальника вночі на виробництві немає, та й спокійніше вночі працювати. Повертатися додому стала вже о восьмій годині. Підходжу якось до під’їзду, а з нього виходить сусід з одинадцятого поверху:

– Добрий ранок!
– На добраніч…

Ми це випалили на автоматі і одночасно. Я побажала на добраніч … Розсміялися. Розійшлися кожен у своїх справах.

На наступний день історія повторилася, але навпаки:

– На добраніч…
– Добрий ранок!

Знову розсміялися. Розійшлися. На другий день сусід знайшов мене в соцмережі. Стали спілкуватися. Домовилися на загальне нейтральне вітання “Спокійний ранок”.

З тих пір стали вітатися тільки цією фразою. Обмінялися телефонами. Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію. І ще … я попросилася в першу зміну … Все ж так тепер зручніше.

Related Post

У мене є два коханці при живому-то чоловікові … І таке можливо!У мене є два коханці при живому-то чоловікові … І таке можливо!

На жаль і таке можливо, так. Я живу зі своїм чоловіком бо люблю його. Не тією сильною любов’ю, яка була в перші роки відносин … а тихою розумною любов’ю, якщо,

Дідусь майбутньої нареченої розплакався, коли я прийшов просити руки його онучкиДідусь майбутньої нареченої розплакався, коли я прийшов просити руки його онучки

Перебирали зараз з дружиною старі фотки. На деяких, нашим з нею дідам років на п’ять менше, ніж нам зараз. Погони, ордена, переможці … Коротше, згадалося … Мій покійний дід пройшов

facebook