fbpx

В черговий раз посварилася з чоловіком через його маму

Ми з чоловіком живемо разом десь 4 роки, але він постійно їздив на заробітки, тобто в середньому він місяць вдома – місяць там. Зараз вирішили переїхати в іншу країну і почати жити разом (у нас доньці 1,5 роки). Були проблеми і сварки, але все можна пережити.

Потім приїхала його мама, щоб допомогти купити нам будинок (грошей вистачить тільки на маленький і старенький, але нам дуже хотілося свій городик).

Але вона вибрала квартирку смт і почала гнути свою політику, що не треба нам будинок. Та й ми до того ж хотіли забрати до себе її дочка з онуками (яка з нею живе).

В смт, зрозуміло, нікого ми не заберемо. Після того, як я 100 раз попросила її розв’язати це з сином, вона закотила істерику зі скандалом. Я її вмовила повернутися, адже завжди її цінувала і поважала. Коли ввечері чоловік повернувся – нічого йому не сказала.

Рано вранці вона поїхала. Мені потім подзвонили всі з її родини, щоб відчитати і дорікнути в тому, що я безсердечна, але я так і не зрозуміла через що весь сир-бор (ніхто на це не відповів прямо).

Чоловік теж на мене накричав, що я не змогла нормально домовитися про все з його мамою. Але дитині треба робити було щеплення і я, посварившись з чоловіком і в глибині душі дуже на нього образившись, продовжила робити вигляд, що все нормально.

Ми зняли невелику квартирку і все стало просто ідеально, півтора місяці жили без єдиної сварки. І ось одного разу, коли я якраз готувала шашлик на сковорідці, який він дуже давно хотів, тому що вирішила зробити йому приємне, чоловік прийшов і почав кричати, мовляв, збирайся, поїдемо зараз (хоча збиралися їхати вранці).

Я йому сказала, що я ще не все приготувала, а він почав кричати, що не зрозуміло, навіщо його смажу.
В результаті перегризлись і заспокоїлися, сіли вечеряти.

Я попросила його подати булку, а рукою показувала на батон. Він округлив очі і почав кричати, роблячи з мене дуру, мовляв, я не знаю, чого хочу. Мене це дуже образило. Ще накричав,  що я сміття за день не змогла викинути.

Я одяглася і пішла, а він, подаючи мені пакети, сказав «ми без тебе тут прекрасно впораємося». І мав на увазі він не 2 хвилини, а взагалі. Це зрозуміло було з контексту. Не пам’ятаю точно, що він до того говорив.

Зовсім не хотілося додому повертатися, шкода, що нема до кого піти, ні з ким поговорити. А він хоче завтра заїхати до всіх родичів, які мене ненавидять. І якщо відмовлюся, знову у нього буде істерика. Вчора він зі своєю мамою говорив, може, це вона йому щось сказала про мене і налаштувала проти.

Дякую вам за такий корисний сайт, написала ось – і трохи легше стало. Може, дурості все і з ранку він, як завжди, буде робити вигляд, що нічого не сталося. А я, проковтнувши свою гордість, теж не зможу сваритися з ним і з’ясовувати відносини. А може, досить терпіти і просто розлучитися? Я з тих жінок, яким насправді все одно, є чоловік поряд чи ні – я і сама все зможу.

Related Post

Народжені одне для одного… Таких історій одна на мільйонНароджені одне для одного… Таких історій одна на мільйон

Все таки буває так, що двоє народжені одне для одного. Історія сталася з двома моїми друзями (зараз вони вже одружилися і з нетерпінням чекають народження сина). Загалом охарактеризувати їх обох

Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»Після трьох років відносин хлопець після сварки почав «набивати собі ціну»

Доброго вечора. Три тижні тому розлучилися з хлопцем. Три роки зустрічалися. Перша запропонувала розлучитися я. Розлучилися через те, що я багато думала про наше майбутнє, коли, власне, немає коштів і

Я так втомилася спостерігати за батьками, які силою тягнуть своїх дітей до машин, навіть не питаючи, як в них пройшов деньЯ так втомилася спостерігати за батьками, які силою тягнуть своїх дітей до машин, навіть не питаючи, як в них пройшов день

Чи важливі подарунки або увага? Я не багато часу проводжу з донькою. Але вихідні обов’язково з походом в кіно, театр або басейн або банально в парк погуляти і поговорити. Доньці