fbpx

Від мене пішов чоловік тому, що я не любила саме себе. Він так і сказав: “Ти подивися у дзеркало, на кого ти схожа”

Нещодавно одна моя знайома розповідала історію про те, як вона пішла від чоловіка у 25 тому, що по ночах приходили смс від якоїсь невідомої дівчини.

Вона дуже пишалася при цьому, тим, що змогла піти. Я дивилася на неї й думала, що ось жінці вже майже сорок і у неї в результаті нікого немає.

Ні чоловіка, ні дітей. Знайти собі когось в цьому віці вже дуже важко. У мене теж була така історія.

Через проблеми на роботі я стала дуже мало приділяти часу сім’ї. Перестала стежити за собою. Виглядала старше років на десять. І, якось зовсім непомітно мій чоловік завів роман з колегою.

Більш того я була поставлена ​​до відома, що у них любов. Він тоді мені заявив. подивися на себе в кого ти перетворилася? Та пішов.

Коли минув перший шок, я глянула в дзеркало і запитала себе, а чи люблю я сама себе? Відповідь була однозначна, ні, я себе не люблю.

Переставши заощаджувати на собі я змінила зачіску, зробила манікюр і навіть педикюр, поставила лінзи й оновила гардероб. Накупила купу косметичних засобів по догляду за шкірою. Посилено зайнялася спортом.

Перші результати не забарилися. Виглядати стала так, що мене перестали впізнавати знайомі на вулиці. І що ви думаєте, повернувся чоловік. Сказав, що краще мене немає нікого.

Звідси висновок. Хочеш, щоб тебе любили, полюби в першу чергу себе.

Related Post

Дратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних святДратують ті, хто починає починає судорожно готуватися до літа або до новорічних свят

Стабільно займаюся в тренажерному залі 2-3 рази в тиждень. Це не тільки тому, що хочу виглядати підтягнуто, також заняття корисні для здоров’я. Робота в офісі сидяча, в звичайному житті рухаюся