Відрізати половину мізків і влити пару літрів силікону

Відправляю вам палкий привіт з Латинської Америки, де з недавніх пір живу.

Я дуже щаслива і задоволена своїм життям людина. Я живу в кліматі моєї мрії з двома океанами, пальмами і кокосами, в матеріальному плані досягла більше, ніж будь-коли могла мріяти, здорова, перебуваю в ще молодому віці – майже 40 років, виглядаю не гірше інших, займаюся тим, чим хочу, де хочу, коли хочу і з ким хочу. Впевнена абсолютно в тому, що мрії не виконуються самі-а їх треба виконувати самому. Щоранку, милуючись світанком з балкона моєї мрії з видом моєї мрії і філіжанкою найкращої в світі кави, радію і не вірю своєму щастю.

Все прекрасно, крім одного.

Я не можу зрозуміти, чому на тлі блискучих успіхів в житті нічого взагалі не вдається зробити в житті особистому.

У питанні бізнесу мені вдається ефективно будувати відносини з людьми. Всі хочуть працювати зі мною, з нуля підняла велику справу, вона тільки зростає і розвивається. Я підозрюю, що в питанні бізнес-відносин у мене є емпатія, так як я відразу бачу, що цікавить клієнта, партнера або підрядника, як з ним треба вести справу, яку мету ставити, як досягти чогось, що хочемо ми обидва. Вмію знайти, просунути і реалізувати взаємний інтерес і отримати прибуток. Я знаю 4 мови, остання з них іспанська вивчила за рік і зараз, через майже 3 роки, вільно нею володію на всіх рівнях.

А ось в особистих відносинах я по пояс що зверху, що знизу дерев’яна. Де справа стосується грошей і влади, і того, якими методами цього досягти – там все просто блискуче. Де справа стосується особистих відносин, тонкої матерії емоцій і бажань – я в глухому куті. Я не зрозумію в чому тупик, тому що в бізнесі щось теж ми в першу чергу маємо справу з емоціями і бажаннями. Люди хочуть пишатися собою, перемагати, отримувати захоплення, вдячність, підтвердження власної значущості, радість, гарне спілкування, натхнення.

Успіх в бізнесі, отримання прибутку, зростання, влада – це ж задоволення.

90% людей, з якими я взаємодію по бізнесу-чоловіки і все виходить просто блискуче з ними як з партнерами, клієнтами, так і з тими, кого я наймаю. Вмію побудувати відносини з будь-якою людиною, з яким доводиться контактувати в бізнесі, домогтися будь-якого результату і вирішити будь-яке питання.

В особистих-то відносинах, начебто як люди хочуть отримувати те ж саме? Чому ж я не можу прочитати і відчути чоловіків на побаченнях, чому у мене враження, що нас з ними розділяє скляна стіна триметрової товщини, через яку ніякі кмпатичні хвилі не проходять?

Чому ж тоді чоловіки за мною не доглядають, не висловлюють свій інтерес, і не хочуть будувати зі мною відносин? Я вирішила провести дослідження і приділити цьому час. Дослідження я почала близько 5 років тому.

Я ходжу на побачення-ви не повірите-мінімум 2 рази на тиждень. Я недавно подивилася статистику переписки, за останні 3 роки я поспілкувалася в інтернет з більш ніж 4000 (!) чоловіків. Ось таку кількість мені написало, і написали вони мені самі. З них я зустрілася – ви не поверіте- з декількома сотнями. Крім того, що я завсідник безлічі клубів за інтересами та бізнес пов’язаний з величезною кількістю спілкування. Кожен день я спілкуюся мінімум з 30 людьми, і мінімум 20 з них чоловіки і мінімум пара-цілком підходящі. Але я цими чоловіками не цікавлюся. За фактом, я не цікавлюся взагалі нікого, тому що більше ніж один раз майже ні з ким не зустрічаюся. Вони пропадають і все.

Я давно перестала паритися з цього приводу. Питання перейшло в розряд чисто спортивного інтересу, щоб перемогти і на цьому полі. Не можу сказати, що мене не засмучує факт тотального програшу в цій області. Так, він мене засмучує. Щоб не засмучуватися, весь відведений на це простір я заповнила іншими речами.

Син у мене давно дорослий, є багато друзів. Нещодавно завела собі маленьку собачку, щоб її любити і дбати про неї. Моє життя стало повним з цього моменту. Ця хвостата і вухата істота чекає мене вдома, любить мене і мені радіє, я відповідаю тим же і ми прекрасно разом живемо. Собачка мені пояснила ще дуже багато про емпатії і я навіть подумала, що кожна жінка, перш ніж вийти заміж, просто зобов’язана видресирувати цуценя. Чи не знайшла жодного відмінності між психологією собак і чоловіків;)

Малюка я дивно виховала – він у мене, до речі, Мачіто, тобто самець;) – він знає команди, добре себе веде, до пелюшці був привчений за 2 дня, його читаю за частку секунди і перебуваю з ним в повному контакті. А ось з чоловіками такого немає, і навіть тих, з ким у мене в бізнесі все виходить, в області особистих відносин я не можу прочитати, не можу їх зацікавити. Але ж є ж гідні кандидати, і не один десяток.

Загалом, тупик без шансів і не видно ніякого просвіту. А в неділю всі відпочиваючі поїдуть, в понеділок почнуться трудові будні, і ми вирушимо насолоджуватися красою карибського узбережжя без всієї цієї толпи- гуляти по пляжу, досліджувати коралові рифи, омарів їсти, веселку над океаном і горами фотографувати, купатися на чарівному пляжі де з одного боку океан, а в 5 метрах від нього русло найчистішої гірської річки-в океані викупався, в річку потім занурився.

Пити кращу в світі каву та кокоси, вивчати зірки, милуватися нашим тропічним місяцем в півнеба, спостерігати як хвостатий друг викопує маленьких крабиков з піску і ганяється за ними. Звуки сальси, танцює небо, повне щастя, яке я не хочу ділити; я хочу його множити в приємній чоловічій компанії.

Мені так набридло слухати, що справи, клопоти і турботи; втомився, не можу, грошей не вистачає, машина поламалася, болить голова разом з лівою п’ятою, хочу але не можу, можу але не хочу, не хочу і не можу, бізнес, діти, мама, тато, тітка, хтось помер, і ще приблизно п’ятсот слів і виразів, за якими стоїть одно- ТИ МЕНІ НЕДОСТАТНЬО подобаєшься. Ти мені подобаєшся недостатньо, щоб присвятити тобі мій час, доглядати за тобою, відпочивати з з тобою, спілкуватися, слухати тебе, виконувати твої бажання, вкладати в тебе емоції і гроші і робити все те, що робить чоловік, який любить жінку.

Я пішла далі в своєму експерименті, я запитала давно одружених шановних мною чоловіків, тих, з ким би я абсолютно не проти-запитала, у чому може бути причина?

Вони, знаючи мене багато років, всі в один голос відповіли, що я просто занадто-занадто легко мені вдається гра на чоловічому полі, занадто грамотна, занадто діяльна, занадто розумна; чоловіки відчувають, що дуже сильно не дотягують, і не бажають наближатися, програючи в порівнянні; що потрібно відрізати половину мізків, влити пару-трійку літрів силікону в стратегічні місця – доречі ось телефончик хорошого доктора в Колумбії; машину продати, переселитися в нетрі, спалити всі паспорта з відмітками про проїханих півсвіту; закопати в саду всі кредитки, дипломи та бібліотеку, в гаманці тримати максимум 20 доларів і квиток на автобус, влаштуватися молодшим помічником третього бухгалтера. Ось тоді попре.

Але я щось не дуже вірю, та й робити цього не буду.

Краще ще одну собачку заведу.

Я не знаю причину, чому це так дивно все, і побачити її не в змозі. Може, ви проллєте світло на всю цю історію. Дуже вам вдячна. Приїжджайте до нас в рай, якщо любите тропіки. І де жити є, і чим зайнятися теж.

You cannot copy content of this page