Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес, а тепер працює в офісі “на дядю”

Історія моя проста і нехитра. Познайомилась із хлопцем, закохалися одне в одного, живемо разом уже півтора року. І все було добре.

Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес невеликий, але дуже прибутковий — вузька сфера збуту, ексклюзивний продукт. Тож коли ми познайомилися, він був бізнесменом середньої ланки. Бізнес був останнім часом на віддаленні, бо основний ринок збуту — одна із країн СНД.

Останнім часом почалися з його боку розмови про весілля та дітей. Відчувається, що йому хочеться більшої серйозності, став більше звертати увагу на бізнес, вирішив розвивати його і тут (в іншій сфері).

А паралельно в цей час вирішив влаштуватися менеджером із продажу. Тимчасово. І це ніби тимчасово вже рік триває, а бізнес так і не розвивається.

До професії, як такої, у мене претензії немає. Але людина я амбітна, сама доросла за той рік до провідного спеціаліста і то, отримавши певні плюшки від роботи, я піду у свій бізнес, благо, можливість є. Тому що я прагну рости, а робити це працюючи “на дядю” складно.

А от молодик, виходить, рости не хоче. Хоч і спочатку все було навпаки: він весь у бізнесі, ніякої найманої роботи, а я бізнесу боялася і думала про офісну роботу.

Зараз його все влаштовує. Зарплата не найнижча у нього за рівнем регіону. Колеги йому подобаються. Але розвитку ніякого, гроші не такі, щоб розслабитись (менше ніж 25 тисяч). Хочеться будувати родину, купити власний дім з ділянкою, але як це робити, якщо чоловік з власного бізнесу йде в офіс.

Але сама людина добра, ідеальний сім’янин та майбутній батько. Але це робота. Мене це гнітить. Йому за тридцять, мені під тридцять, дітей немає, ні спільних, ні від колишніх шлюбів. А амбіції є. Хочеться більшого.

Як заспокоїти себе? Як змиритися з тим, що з бізнесу він пішов у найману роботу та задоволений? Як прийняти для себе те, що я тягтиму його вгору, а не навпаки?

Related Post

У Греції повинен був зробити пропозиціюУ Греції повинен був зробити пропозицію

З Андрієм познайомилися 3 роки тому на роботі, він був моїм керівником. Був одружений. Ми обидва з Північних міст, він став цікавитися мною, багато спілкувалися, підвозив до будинку кожен день

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.