Він забирав у мене всі гроші. Казав, що якщо мені щось треба, я маю просити у нього

У мене були стосунки з чоловіком, вони тривали півтора року, і пізніше я завагітніла. Насправді я була рада цьому, і мені здавалося, що він теж буде радий. Я любила його шалено. Здавалося, що мене теж любили, хоч знявши рожеві окуляри, зараз на все по-іншому починаю дивитися.

Дитину з горем навпіл дозволив залишити. Я залишила б у будь-якому випадку, просто підкреслюю його неоднозначне ставлення до вагітності.

З весіллям затягували, з його боку. Зараз шкодую, що взагалі підняла цю тему. Зіграли весілля, коли вже живіт був дуже помітним. Далі більше — всі подаровані на весіллі гроші він ще по дорозі з ресторану перерахував сам, і приїхавши додому сховав у сейф своїх батьків. Я ці гроші одним оком тільки бачила і то, того вечора востаннє.

Ідучи в декрет, я отримала зарплату, яку він змусив усю віддати йому, на мої обурення відповідь була одна: «дружина ще називається». Потім він самостійно витратив усю мою стипендію та інші відкладені гроші. Загалом забрав у мене все. Говорив, якщо щось треба, то я маю просити у чоловіка.

Жили тоді в орендованій однокімнатній квартирі з його батьками. Коли народилася дитина, ситуація погіршилася. Тепер мене можна було карати фізично. Розбивав телефони, вибивав двері. Витяг у мене паспорт і таємно оформив сину документи з іменем свого батька, хоч знав, що я проти цього.

Якось я відмовилася переказати йому гроші, які прийшли за народження дитини від держави. Це було майже останньою краплею — згадувати що там відбувалося не хочу. Я зрозуміла, що це нестерпно. Я звісно теж, не з ідеальним характером. Всі ми зі своїми перевагами та недоліками. Але у голові не вкладається «за що? ».

І я вирішила поїхати до батьків, забрала потрібні документи, кілька дитячих речей, і на цьому все. Повернулась додому, там мама, тато, дві молодші сестри та два брати і ще я з сином. Весело одним словом.

Річ у тім, що мій чоловік сумував недовго. Синові не було ще пів року, а він уже гуляв з іншою, з нею він і зараз. Не знаю, що він про мене розповідав, але вона відшукала мене в соціальних мережах і писала погрози, говорила, що я заважаю їхнім стосункам, що мені б зникнути зовсім. Хоча номер у мене давно інший вже (його ніхто з його боку не знає), у соц. мережах чоловік скрізь мене заблокував.

Я зустріла іншого чоловіка, він повна протилежність колишньому чоловікові. Одразу запропонував жити разом, сина своїм називає, пропозицію зробив, своїх дітей хоче. Це я до чого. Значить, не така я жахлива, як казав мені колишній чоловік.

Ну, не ідеал звичайно, але не настільки, щоб так ставиться до мене. Так от, я не розумію, я досі не можу зрозуміти та відпустити ситуацію із колишнім чоловіком. У душі досі образа: «за що?» За що він так ставився до мене? Навіщо так було ламати мені життя? Адже я так любила його.

 

Related Post

От і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручноОт і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно

Коли ми назбирали грошей на свій будинок, постало питання щодо того буде це квартира, чи приватний сектор. Грошей було не багато, або на тісну однокімнатну, але уже з ремонтом, або

Так як забути, ваш чоловік видно вас любить дуже, раз купив 2 однакових комплекти тільки в різних кольорахТак як забути, ваш чоловік видно вас любить дуже, раз купив 2 однакових комплекти тільки в різних кольорах

Розкрутила свого благовірного на похід в магазин. Ми тут посварилися нещодавно і він вирішив таким чином свою провину залагодити. Ну я і не проти, сварка то вже всеодно сталася, а

– Задоволена, це через тебе все, та нехай би ти щастя не знала, сестра ще називається– Задоволена, це через тебе все, та нехай би ти щастя не знала, сестра ще називається

Карина, дивися хто приїхав, Машка, красуня яка, заходи в квартиру, не стій в порозі, давай, заходь. -Ну привіт, сестричко, що це ти надумала до нас приїхати, невже в місті так