Вірю у методи психології без психолога

Рік тому я познайомилася з книжками по психології, від мене пішов чоловік, я потрапила у важку аддикцию, і довго вибиралася з неї. У підсумку, стала адептом.

Звичайно, я розумію ще не все, і далеко не все виходить.

Але я бачу результати, вони говорять самі за себе.

Вже давно почала рекомендувати книги по психології. Але в останні три дні сталося три розмови, під час яких я зловила себе на тому, що аналізую ситуацію людей, як листи із психологічних блогів.

Мені здалося, що в цих ситуаціях я побачила корони і їх типи, злиття кордонів, дірки і прикордонні баги. Я почала розповідати про це вже конкретно і давати посилання на різні статті.

І сьогодні, в черговій розмові, коли людина поскаржилася, що має негативний життєвий сценарій, який їй передрекли, тому все погано – для мене це був відразу ж зовнішній локус, а значить, і діра в ресурсах, і значить корона – і я відповіла, що все це лікується, що можна вилікувати негативні життєві сценарії, не дуже швидко, але зрозумілим способом.

І людина попросила мене в цьому допомогти. А я відчула, як хочу допомогти цій людині. І тим, хто говорив зі мною в останні дні.

Не хотілося б бути Рятивником і закривати власні діри, яких я думаю, ще повно – а бачу то не всі, їх важко ловити і важко закривати.

Але я вірю, що читавши психологію, можна змінити життя маси людей і хочу їм в цьому допомагати.

Чи потрібно це? І якщо так, що потрібно від мене, щоб почати цей шлях.

You cannot copy content of this page