Водив по губах пальцем і читав свої вірші…

Після останніх відносин я вирішив відпочити, трохи поміняти імідж  і розмістити свою анкету на одному сайті знайомств. Ходив на зустрічі, гуляли, сміялися. З кимось продовжували спілкування, з кимось ні.

В якийсь день мені написала Христина. У нас знайшлися спільні інтереси, ми мило розмовляли, ділилися музикою, фільмами і т.д. Вирішивши не тягнути, я покликав її погуляти.

Побачивши наживо її каштанове волосся і посмішку, в мені відразу ж спалахнула симпатія. Весь вечір ми мило розмовляли, сміялися, розпитували один одного про життя. Вперше за довгий час мені попалася людина, яка говорила не тільки про себе, але ще і цікавився, що там у мене. Я не відставав, і жваво цікавився нею.

Під кінець вечора їй стало прохолодно, я дістав плед, вкрив її, і йшов злегка обійнявши. У метро я запитав, чи не хоче вона прилягти на моє плече. Вона сперлася на мене, я гладив її волосся, і всередині мене іскрилося тепло.

Увечері вона запитала, як я добрався, і з тих пір вона часто стала писати мені першої, ініціюючи спілкування.

Я запросив її на наступну зустріч, купив трохи солодощів в честь здачі її іспитів. Ми сіли на невеликому пагорбі під деревом, і з мене буквально зірвалося «ти мені подобаєшся». Вона відповіла «дякую».

Потім моє трохи нервове «шалено хочу тебе поцілувати», її «так» і наш поцілунок. Весь вечір ми провели обіймаючись. На прощання вона поцілувала мене у метро, ​​я запросив її до себе з ночівлею на дачу через 2 вихідних, вона погодилася, і поїхала.

Через пару днів вона покликала мене в похід з друзями, я не відмовився. Ми збирали хмиз, я підійшов, сказав щось типу «ось ми і одні» і поцілував її.

Увечері я потягнув її на прогулянку, де ми обнімалися і цілувалися. І ось тут я почав помічати, що майже вся ініціатива виходить від мене. Я сказав їй що вона мені подобається, вона відповіла «дякую, ти вже казав». Я запитав, чи подобаюся я їй. Вона відповіла, що, якби не подобався, вона б мене не покликала. Ні «так», ні «ні». Ближче до ночі, у загального багаття, ми вже сиділи з нею в обнімку при всіх.

Ми перші пішли спати в загальний намет. Я почав цілувати її, і, загалом, вже досить нахабно обіймав її. Вона сказала, щоб я зупинився, тому що якщо я не зупинюся, вона не зможе утримати себе в руках. Я відповів – просто насолоджуйся моментом і дай насолодитися мені.

В результаті близості так і не було (в загальний намет постійно хтось заглядав), я лежав і важко дихав поруч з нею. Було близько 4 ранку. Я сказав, що її тіло зводить мене з розуму, і я краще піду, провітритися на вулицю. Вона підняла великий палець вгору, і я пішов. Гуляв півтори години, приходжу – вона не спить. Вийшла через хвилин 15 після мене з намету. Я запропонував їй пройтися. Ми мило розмовляли. Я запитав – як вона відчуває себе зі мною. Вона відповіла – добре.

Днем вирішили прилягти відпочити. Все почалося з поцілунків, закінчилося тим, що мої руки були в неї під одежею. В намет заходили через раз. Вона занервувала, сказала, що вдома негодований кіт, і ми поїхали.

Мене трохи почало хитати від того, що вона не говорить, що я їй подобаюся і не ініціює поцілунки сама (тільки обіймає і кладе мені на плече голову). З того дня я трохи згас. Вона писала мені на наступний день багато раз, а я відповідав якось амебно.

Через пару днів покликав її прогулятися, вона погодилася. Написала, що буде в спідниці. Я відповів, що раз так, то їй не відкрутитися від моїх думок. Вона відповіла, що хто до кого ще буде приставати.

Ми зустрілися, я взяв її за руку, і ми пішли гуляти. Сіли в парковій зоні, вона поклала на мене голову, я її обійняв. Знову ми базікали про те про се. У неї дзвінок на телефон – а я цілую її шию. Бачу, як вона обхопила мене ногами, стискає мої руки, але не зупиняє мене. Сказала, що дуже складно було їй говорити.

Весь вечір грів її (було прохолодно), цілував в шию, але не торкався її губ жодного разу, тільки водив по ним пальцем. Під кінець вечора почав наближатися до її обличчя, щось говорити, читав свої вірші. Вона дивилася мені в рот і, здавалося, чекала мого поцілунку.

До метро йшли обніймаючись. На прощання вона обняла мене і, як ніби, не хотіла відпускати. Я з здивованим виглядом «ой, забув!» дістав невеличкий подарунок, вручив їй. Взяв її руками за обличчя, притягнув до себе, поцілував у чоло. Бачив, як вона дивилася мені в рот. Але я просто не міг.

Через 5 хвилин отримую від неї смс-ку «дякую* сердечко *», відповів «:)».

Удома вона запитувала, де були мої обіцяні докучання. Я відповів, що вони взялися за ручку з твоїми, і зникли в невідомому напрямку.

На цих вихідних ніби як поїдемо на дачу, а я вже навіть не знаю, що мені і робити. Розумію, що швидше за все буде близість, але боюся, що не отримаю особливого задоволення, тому що не чую про симпатію в свою сторону (може її і немає), ні якоїсь її ініціативи.

Дивлюся всередину себе, і бачу, що багаття починає гаснути. Не можу визначити свій наступний крок. Хочу слова симпатії, хочу, щоб перша цілувала. А в підсумку одні смайли.

You cannot copy content of this page