Вона не хотіла руйнувати мою сім’ю і свої стосунки, і тому незабаром вийшла заміж

На весіллі своєї племінниці я познайомився з її подругою Вікою. Я був з дружиною, та й вона була не одна. Кілька разів запрошував її танцювати, доки дружина не зробила мені зауваження. Потім сказала, що нам час іти додому.

Я відмовився, і вона пішла сама, хоча знав, що вдома на мене чекає скандал. Якщо моя дружина була з якоїсь причини на мене сердита, то після гучної сварки, вона мала звичку зі мною не розмовляти тижні зо три.

Але це мене не зупинило, дуже сподобалася мені ця дівчина. Я знав, що неправий, що старший за неї, але нічого не міг з собою вдіяти. Ми обмінялися номерами телефонів, але я не поспішав їй дзвонити, думав, що на відстані моє захоплення минеться і я повернуся до старого життя, але цього не сталося.

Віка подзвонила першою, і ми домовились про зустріч. Познайомилися ближче, виявилось, що у нас багато спільного. Але наважитись на щось серйозне, я не міг. У мене сім’я, діти та й вона давно живе з хлопцем цивільним шлюбом. Домовилися про нову зустріч, але вона чомусь не прийшла.

Через тиждень вона поїхала відпочивати, звичайно ж не одна. Не приховую, мене це чомусь зачепило, хоч якесь у мене було право на ревнощі. Щодня я чекав, що вона зателефонує, і коли вже втратив будь-яку надію, вона зателефонувала і сказала, що все добре обміркувала і нам не можна більше бути разом.

Вона не хотіла руйнувати мою сім’ю і свої стосунки, і тому незабаром вийшла заміж. Більше я її ніколи не бачив. Образи у мене на неї немає, залишився лише біль розлучення та відчуття самотності. І ще спогади. Але в одному вона була не права, що не хотіла заважати моєму сімейному життю. З дружиною ми незабаром розлучилися. За іронією долі, вона незабаром вийшла заміж за людину, з якою вона мала роман уже понад рік. Що це, випадковість чи покарання?

Related Post

Тая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажавТая хотіла пробачити чоловіка, але сам Костя не надто цього бажав

Таїса була заміжня вже три роки. З чоловіком жили непогано, але у них не було дітей. І Тая, і Костик сподівалися, що Бог почує їх молитви і у них скоро

Нова подруга дружини захопила її езотерикоюНова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею