fbpx

Вона сказала обирати між нею і другом, я вибрав друга

Моя наречена дуже красива. Я її любив, точніше і зараз люблю, але ми розійшлися. Справа в тому, що 8 років я прожив в квартирі з собакою. Він мій друг, мій член сім’ї. Жінок було багато, але ні одна не змогла теж полюбити Руслана – мою вівчарку.

З Любою я познайомився в ресторані, вона працювала там адміністратором. Всі офіціанти були зайняті, тому вона підійшла до мене обсудити столик.

І тут понеслося. Вона дуже мені сподобалася. Ми проводили разом багато часу, в основному у неї вдома, так як вона допізна працювала, я забирав і відвозив її на роботу і додому. В мене вдома ми бували рідко. І тут ми вирішили з’їхатися.

Речей у неї було не багато. За це окреме дякую, тому що ті дівчата, які у мене жили ледь не всю квартиру завалювали різними засобами, речами, панчохами.

Люба була стримана в виборі, в стосунках, у всьому. Єдине що її дуже нервувало це мій пес. З перших днів він її не злюбив. І це стало реальною причиною того, що ми постійно сварилися з нею.

Сварилися сильно, часто і майже завжди через дрібниці. А в результаті в неї виявили алергію на собачу шерсть.

Я розумію що вона не винна, але постало питання що робити з собакою. Ми посварилися, вона сказала що для неї собака важливіша ніж вона. Я бовкнув щось про те, що є ж якісь пігулки від алергії.

Це була моя помилка. Але і її зрозуміти не можу. Як так, це ж треба, сказати що моя собака не дає їй спокійно дихати. Та це не собака, це друг. Коротше я вказав їй на двері і вона пішла.

Більше ми не зустрічалися. Я не хочу аби жінка вказувала мені кого обирати. Так, зараз мені важко, дуже, але тим не менше я переживу це, разом зі своїм другом, а жінку знайду іншу, не біда.

Related Post

Я не зважилася народити тому що просто бояласяЯ не зважилася народити тому що просто боялася

Історія моя сумна, тільки тому буду намагатися жартувати, щоб не занудьгували. Просто уточню, що це єдина моя помилка, про яку шкодую, шкодувала і буду шкодувати все життя. І, якщо повернути

А якщо тебе твій Марк покине через рік з дитиною на руках, що ти будеш робитиА якщо тебе твій Марк покине через рік з дитиною на руках, що ти будеш робити

Діана займалася художньою гімнастикою 10 років, займалася звісно ж професійно, мала безліч нагород, їздила на змагання і різні іноземні презентації, приводила з-за кордону і золото, і срібло, і сертифікати на