Вся в сльозах, соплЯх, туш потекла, очі злиплися

Прийшла до мене подруга якось і реве як білуга. Ну як тут не запитати що сталося. -З роботи звільнилиииии…

Вся в сльозах, соплЯх, туш потекла, очі злиплися. -За що вже, признавайся, що витворила? – Нам прийшла нова партія парфумів, дуже приємні, і ціна на них майже задешево.

Ну от я і замовила ще собі від постачальника кілька флаконів, щоб перепродати. Це ж не те, що я з каси там щось вкрала, чи з магазину, я собі, особисто, за свої кошти.

Я виставила об’яву в інтернеті, дівчата швидко розібрали їх. І тут, так сталося що одна жіночка вирішила запалити собі аж 2 коробки.

Я пообіцяла, ціна і її і мене влаштовувала, і зустрітися ми мали за межами нашого торгового центру, але якраз в цей момент, коли я передавала парфуми, а вона мені гроші, виявилося що поруч приходив шеф.

Я намагалася пояснити, що це моя особиста справа, в не робочий час, купувала з свого карману, можу продавати де хочу і за скільки хочу.

Але він і слухати не став, сказав що тепер я звільнена, а зарплата за місяць це компенсація. От що тепер, як я без зарплати?

Після цього розкажу я задумалася. Дійсно важка ситуація, адже явного так сказати”урону” магазину подруга не принесла, клієнтка всеодно була ліва, тому ні в кого вона її не забрала.

Але і шефа можна зрозуміти. А як би ви вчинили на її місці, а на місці директора!

Related Post

На фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красунюНа фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красуню

Три роки тому я познайомилася з хлопцем через інтернет. Проста балаканина в чаті привела до дуже серйозної закоханості. Одна тільки проблема: чоловік постійно знаходив причини зі мною не зустрічатися в

Моя плакала і плакала, а твоя спокійна булаМоя плакала і плакала, а твоя спокійна була

Те, що чоловік може покинути мене з дитиною, я, чесно кажучи, навіть і не уявляла. Але коли мій вірний єдиний повідомив мені цю новину і пішов, грюкнувши дверима, я кілька