fbpx

Витратила свої гроші, тепер і до братової хати має справу

Мати колись порівну поділила між своїми дітьми майно. Старшій доньці квартиру, меншому сину невеликий будинок на околиці міста та гарну сумму грошей.

Донька вже тоді заміжня була. Тому коли розлучалася, то половину квартири відсудили. Що цікаво, Леся завжди казала їй, що не буде щастя в неї з тим Кирилом. Не послухала. Від продажу квартир лишилась невелика сума. На 1-ку б не вистачило, але на малосімейку чи будиночок на околиці було б нормально.

Брат пропонував їй докласти грошей, щоб та собі купила квартиру, але в його присутності, щоб ще куди бува не влізла. Не захотіла, бачте, вона доросла вже, самостійна. Вже зовсім скоро ця самостійна та доросла витратила всі гроші і залишилася ні з чим. Брат же, в той час почав будувати будинок.

Батьківщину вирішили з жінкою не продавати, а відремонтувати. Будинок гарний, на ремонт тих коштів що мати дала вистачило, та ще й на техніку деяку. Вони вміли економити, вміли і грошима розпоряджатися.

Тепер Люда, старша сестра хоче розподілу майна. Бо бачте, брату і житло, і гроші, а вона ж бідна, обділена, життям ображена. Брат не знає що робити, як правильно чинити в такій ситуації. Звісно, можна було б махнути рукою, але це сестра, рідна людина. Хіба ж так можна?

Порадьте, що робити? Брат хоче і при своєму лишитися і сестру підтримати. Така вона, недолуга в них. Мати сказала що зробила все що могла, далі діти самі розберуться.

Братова жінка теж не поступається, каже що такі гроші в ремонт вклали, та і самим немає де жити, не розуміє чому мають знову щось ділити? А він любить сестру, і не знає чим зарадити.

Related Post

Чи варто з’їжджатися з колишнім чоловіком заради дитини?Чи варто з’їжджатися з колишнім чоловіком заради дитини?

Ми розлучилися, але колишній чоловік пропонує знову зійтися заради дитини. Мені довелося на якийсь час залишити сина з ним, хоча за рішенням суду дитина повинна жити зі мною. До чоловіка

Як я дружину відучив від “годовасіка”Як я дружину відучив від “годовасіка”

Сьогодні, я вам розповім про мою боротьбу за майбутнє свого сина і повчання дружини на шлях істинний. Відразу скажу, що моя люба ніколи не була “овуляшкой” і взагалі поважала логіку

Почала зустрічатися з хлопцем зі Стамбулу. Іноді висилала йому 100-200 долларів, тому що він казав, що йому нема чого їстиПочала зустрічатися з хлопцем зі Стамбулу. Іноді висилала йому 100-200 долларів, тому що він казав, що йому нема чого їсти

Так уже сталося, що до 28 років у мене не було чоловіка. І це часто бентежило багатьох хлопців, які мені, не соромлячись, пропонували близькість після першого знайомства, а я відмовляла,

facebook