fbpx

Виявляється статус хорошої мами заслуговують тільки ті в кого ідеальний порядок і діти по струнці ходять

Як і всі матусі маленьких діток, я часто спілкуюся з такими ж самими мамами. І знаєте що, в тій компанії я несподівано стала персоною, з якою спілкуватися особливо не хочуть. Ну так, у нас трішки не співпадають точки зору, але це ж іще не привід не розмовляти.

У мене 2 малюків з невеликою різницею у віці, і так, я рахую себе достатньо прогресивною матусею. Основне те, що інші думають інакше. Раніше я часто звертала увагу на те, як молоді мами спілкуючись, жаліються одна одній на те, що вони втомилися, чи що не встигають щось. А одного разу я просто запитала чому не відкласти миття посуду чи прання на інший день. Тимпаче у всіх є пралки, сушки, літо на вулиці.

Якби тільки хто бачив як на мене подивилися, в цій компанії мене реально вважають неадекватною. А нещадавно одна з матусь підійшла і спитала чи не треба її допомога, може там їсти щось купити, чи за дітьми придивитися? Бо вона побачила як мої діти в калюжі після дощу стрибали, а я сиділа на лавці і ніяк не реагувала.

Виявляється всі подумали що я була п’яна, а я просто пила каву і насолоджувалася свіжим повітрям після дощу. Бо ж всі жінки сказали, що нормальна мама не дасть своїм дітям залізти в калюжу. А я дозволила, а ще діти були брудні і в рваному одязі.

На мої доводи, що брудні бо в калюжі, а обірвані, бо дала такий одяг, щоб викинути відразу, мене ще й звинуватили в тому що я лінива, замість того щоб випрати то викидаю хороші речі, які можна заштоппти і попрати.

А нещодавно до нас ще і органи опікунства завітали, приходили до однієї сім’ї, то і до нас з доброї подачі сусідів прийшли. Виявляється бабуся старенька, сусідка, почула як мій менший плакав що хоче їсти а я йому не дозволяла. Така ситуація дійсно у нас була, але не тому що я мати погана, а тому, що його від молока обсипало, якась алергічна реакція пішла, а старшій треба пити, то я і не дозволила, йому безлактозне давала, то тепер я мати погана.

Хвала Богу, що ми вже давно змінили квартиру і виїхали з того району бо кукурікання тих матусь, які не дозволяють своїм дітям навіть спробувати залізти в пісок чи калюжу я б більше не витримала.

Related Post

facebook