Виявляється, він ніде не працює. Грошима його забезпечують батьки. Більшу частину свого часу він проводить у спортзалі, та салонах краси. А також часто відвідує модні магазини. Ще він сказав, що працювати поки що не збирається

Свою дочку все життя я виховувала у суворості. Багато чого їй не дозволяла і хотіла, щоб вона виросла порядною та чесною людиною. Такою вона й стала. У тридцять із хвостиком дочка займається улюбленою справою — юриспруденцією. На юрфак вступила вона самостійно, і навчалася на відмінно..

А після інституту одразу відкрила свою контору, та почала будувати кар’єру юриста. Тоді моя дівчинка познайомилася зі своїм першим чоловіком. Але, на жаль, він виявився справжнім мерзотником.

Мало того, що він зраджував їй, то ще й при розлученні забрав половину майна, яке заробила донька своєю працею. Вона була по вуха закохана у свого колишнього чоловіка. Звичайно, розлучення далося їй важко.

Вона понад місяць дуже сумувала, їй здавалося, що життя скінчилося. Як я зраділа, коли побачила на її обличчі знову посмішку. Вона прибігла до мене пізно ввечері, й розповіла, що познайомилася з гарним хлопцем. Я не стала розпитувати про незнайомця.

Адже бачити свою дитину щасливою – це найкраще для матері. А все інше я згодом дізнаюся.
Але виявилося, що треба було одразу спитати у доньки, хто цей новий кавалер. Якби я тоді дізналася правду, можливо, нічого поганого не трапилося, і я змогла б захистити свою дитину від неприємностей.

Вже за два тижні до мене в гості знову прийшла дочка, але в компанії свого нареченого, бо я їх запросила на вечерю. Мені було дуже цікаво, хто ж сподобався моїй доньці? Коли вони вдвох зайшли до квартири насамперед я побачила гарного статного чоловіка.

Було видно, що хлопець стежить за собою, та багато часу приділяє своїй зовнішності. В принципі, нічого поганого я в цьому не побачила. Але згодом, коли ми сіли за стіл, він показав усю свою натуру.
Чи бачите, то він те не їсть, а то щось надто жирне.

Потім він почав розповідати про своє життя, і в мене одразу зник настрій. Виявляється, він ніде не працює. Грошима його забезпечують батьки. Більшу частину свого часу він проводить у спортзалі, та салонах краси. А також часто відвідує модні магазини.

Ще він сказав, що працювати поки що не збирається. Коли я провела їх, то навіть не змогла заснути. Промучилась від безсоння всю ніч. На другий день мені зателефонувала дочка і сказала, що Сергій зробив їй пропозицію і вона погодилася.

За тиждень вони розпишуться. Я почала її відмовляти, та запропонувала не поспішати, а добре подумати. Але моя дочка уперта, вона стояла на своєму і через місяць вони побралися.

Минуло понад пів року. Сергій так і не влаштувався на роботу, але справно викачував із доньки усі гроші. Та вона чомусь цього не помічала. І ось буквально вчора я випадково підслухала їхню розмову.

Чоловік слізно вмовляв мою дочку взяти кредит і купити йому машину. Причому машину не вживану, а нову. Якусь круту іномарку. Я стояла за муром і не знала, що робити. Адже, по суті, я не мала підслуховувати їхню розмову.

І як тепер мені заборонити доньці взяти кредит? Вона ж по вуха в нього закохана і точно купиться на його вмовляння. Він і так уже вичавив з неї всі соки. Його батьки після весілля перестали спонсорувати синочка, бо тепер йому догоджала дружина.

Мені дочка не раз розповідала, що витратила вже всі свої заначки, а йому все мало. Але через свої почуття вона по-іншому не може. А він альфонс, живе коштом доньки, приспівуючи.

Ось тепер я боюся, що він втягне її в цю авантюру з автівкою, і доньці потім довго доведеться сплачувати кредит. Як мені вберегти мою дівчинку від цього нахлібника? Я так хочу, щоб вона була щаслива, але не з таким ледарем. Моє материнське серце передчуває негаразди! Що мені робити?

You cannot copy content of this page