fbpx

Я більше не кохаю свою дружину

Я зрозумів, що не люблю дружину. Мені 33 роки. Вона чудова людина, гарна господиня, і ніколи не давала приводу для сумнівів. Народила здорову дитину.

Я зі свого боку постарався, щоб удома було все добре, щоб вистачало на хліб з олією. Так, я дуже черствий, і розумію, що все сильніше стаю таким. Я правильний і без шкідливих звичок, хоч зараз вигорів від усього.

Я не хочу говорити про недоліки дружини і свої. Я просто зрозумів, що спочатку згасла пристрасть (перед народженням дитини), а тепер і любов. Я довго звикав цього малюка, дуже. Зараз я розумію, що люблю його, і тримає мене лише він.

Кілька років тому я полюбив одну дівчину. Покохав сильно, і люблю її досі. Ми спілкувалися 2 роки, і в момент, коли захотіли бути разом, я так і не зміг ухвалити рішення про розлучення і вирішив її відпустити. А якщо чесно, я розбив її серце і своє.

З цього моменту минуло 13 тижнів. За цей час вона переїхала, і я через наш розрив я її не підтримав, не допоміг їй у цьому. У тому числі й морально. Про що дуже шкодую. Зараз я розумію, що я хочу бути з нею.

Я багато разів звертався до психолога. Я відпустив дівчину, бо хотів її розвитку. Щоб вона вступила до аспірантури, тому що у моєму місті цього розвитку немає. Але я не можу відпустити її у голові. Будь-які поради про 21 день не допомагають.

Психолог сказав, що я маю ухвалити рішення, і що якщо нам судилося, то ми будемо разом. Але я мушу йти до неї вільним. Я хочу прийти до неї вільним. Я не егоїст, щоб вона чекала, а якщо я не встигну, це я винен сам.

Я залишу дружині житло, і все, що ми нажили, адже у малюка там зроблена кімната. Я не можу більше жити у стані порожнечі. Я прожив так п’ять років.

Психолог каже, що мені потрібна жінка-батарейка, але щоб я не це шукав у ній. А можливо мені ніхто не потрібен. Зараз я готовий все залишити, просто сісти за кермо та їхати.

 

Related Post

Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…Вона брехала мені про своїх заможних кавалерів та про свій китайський айфон…

Всім привіт. Мені було 16 років, коли я в перший раз серйозно закохався, це починалося зі звичайного флірту і як не дивно здогадатися переросло в любов. Але, на жаль, ця

Спочатку лишили з боргами, а тепер мусимо їм віддати справу всього життя?Спочатку лишили з боргами, а тепер мусимо їм віддати справу всього життя?

Родичі наші, бідкається Дарина, геть вже страх та совість втратили. Уявляєте, в гості приїхали, без попередження, на ніч глядя, і що, вигнати? Так ми через них ледь клієнтів не втратили.

Донька образилася бо ми її з собою не взяли, а я попереджала що 2 дітей це важкоДонька образилася бо ми її з собою не взяли, а я попереджала що 2 дітей це важко

Моя донька народила нещодавно близнюків, їм тепер по 1,5 рочку. Бігають, жваві такі дітлахи. Коли вона завагітніла я попереджала її, що буде важко, що вона з 2 дітьми не справиться