Я боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийде

7 років тому я вискочила заміж за Петра. Мені тоді ледь 18 виповнилося. Все починалося як в казці.

Принаймні мені тоді так здавалося. Я була недосвідчена, молода, досить наївна та довірлива дівчинка, тому звісно ж дивилася на світ крізь рожеві окуляри.

Через рік народилася Діанка. Петро не був хорошим чоловіком, та і батьком він був таким собі. Так вже вийшло, що він був не з самої благополучної сім’ї, тому я не дивувалася з того всього.

Відтак коли стукнуло малій 3 рочки він загримів в відділок з підозрою на злочин. Його провину довели цілком, присудили не мало не багато 6 років. Я вже не знаю де він подів вкрадене, але й мені нерви добряче потрусили з його справами.

Тому через кілька місяців я з ним розлучилася. Добре, вистачило мізків спільну квартиру не ділити, а лишити нам з донькою.

Ну, як спільну, купували то в шлюбі, а по суті двокімнатна квартира була куплена з продажу моєї однушки, пустої ділянки яка мені в спадок дісталася, і увага, його жигулів.

Так, Жигулі стали дуже суттєвим вкладом в покупку квартири. Так от, не знаю вже, як йому це вдалося, але пройшло всього 4 роки, а він тепер на волі. Дитину хоче бачити, в квартиру нашу заявився.

А ще сказав, що я мала б дочекатися його. А з якого переляку, скажіть мені будь ласка. Та в взагалі мені його звільнення в достроковий вихід з місць не дуже віддалених взагалі всі плани перебив.

Я заміж вже збиралася. А тепер, тепер доведеться весілля відкласти, я боюсь його. Я боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийде.

А донька, я ж не знаю яким він став, я його і в квартиру пускати не хочу, страшно. Та і про нового чоловіка мовчу, а якщо він скоїть щось йому. Люди добрі, порадьте що робити, я в розпачі.

Related Post

Боюся, що і після зняття карантину залишиться страх заразитисяБоюся, що і після зняття карантину залишиться страх заразитися

Останнім часом відчуваю тривогу в магазині або на вулиці, якщо навколо багато людей. Особливо якщо вони стоять групами і не витримують дистанцію. Раніше я ніколи не помічала за собою іпохондрії,

Цікавий тест, який не займе більше хвилиниЦікавий тест, який не займе більше хвилини

Цікавий тест, який не займе більше хвилини. Подивіться на картинку і прочитайте про себе те, що дійсно належить до вашого темпераменту. Треба вибрати той будинок, який більше всього вам імпонує.