fbpx

Я думав що вона нікому крім мене не потрібна, а виявилося що тепер я нікому не треба

Останнім часом в нас в сім’ї не ладналося. Саме через це я знайшов собі коханку. Я не можу сказати що давав їй надто багато грошей, чи ще щось, просто вона стала моєю віддушиною.

Дружина знала все, спочатку скандалила, а потім якось різко перестала. А ще через якийсь час взагалі стала такою відстороненою.

Тим не менше, за всі 12 років шлюбу я не бачив, щоб вона виглядала так приголомшливо. Я думав вона старається для мене, тому не звертав на це уваги розумів, що це чергові жіночі хитрощі щоб втримати чоловіка.

Але від коханки з часом, стало якось млосно, вона вимагала покинути дружину, все частіше закочувала істерики, і якось з часом ми просто почали віддалятися, хоча досі зустрічалися. Приходив додому я пізно, тепер ще й на нетверезий, бо хотів зменшити горе з двома жінками між яким розривався.

А чим пізніше я приходив, чим довше не звертав увагу на свою жінку, тим краще вона виглядала, вона молоділа на очах. Я почав розуміти свою помилку. Одного разу в мене видався дуже довгий обід на роботі.

Клієнти спізнювалися мінімум години на 2, тому я вирішив на цей раз з’їздити то дружини на роботу, їй можна було відволіктися на кілька хвилин, вона працювала в великому торговому центрі і адміністрації, тому це не було проблемою посидіти в одному із кафе того ж центру.

Цього дня я вдома не ночував, не бачив як вона збиралася на роботу. Просто заїхав, попросив охорону позвати Аню. Анну Олегівну, перепитали у мене, так, Олегівну. Ти бач, подумав про себе, 6 років Анькою була, як ще з кас роботу починала, а тут Олегівна. Вийшла моя Олегівна, каже, давай швидко, бо 10 хвилин є, не більше.

Ми поговорили трішки, потім їй подзвонили, вона взяла телефон і суворо дала вказівки. Я дивувався. Переді мною сиділа не та істерична, загнана декретом жінка, а справжня красуня, розумниця, лідер.

Її впізнавав весь персонал, поводили себе біля неї вкрай обачно і обережно. Ще через 10 хвилин я пішов, як і обіцяв. Уже на виході згадав, що забув в кафе куртку, повернувся.

При вході в кафе мене застав сюрприз. Я побачив як моїй Ані дарували квіти, і не хтось там, а сам власник мережі торгових центрів. Я застиг на місці. Ось чому вона тепер така стала, я все зрозумів. Не знаю тепер що робити, сваритися з нею, чи чекати поки вона його покине? Порадьте щось? Яким же я нерозумним був.

Related Post

Хочете зіпсувати мені життя? Але батько був не вмолимийХочете зіпсувати мені життя? Але батько був не вмолимий

Хочете зіпсувати своїй дитині життя? Оберіть для неї дивне ім’я та прізвище. Скажете, що прізвище не обирають? Ще й як можна обрати. І я вам це доведу. Я єдиний син

Друзі тепер і з мене сміються, кажуть плюшкінДрузі тепер і з мене сміються, кажуть плюшкін

У мене є друг Василь, він працює разом зі мною на доставці різних товарів. Не можу сказати що ми маємо велику зарплатню, але її достатньо для того, щоб утримувати сім’ю