Я дуже вдячна мамі за підтримку, якби не вона, не знаю, що зі мною було б

У свої двадцять років я матір-одиначка та просто самотня жінка. Коли дізналася, що вагітна, мій хлопець сказав, що це – мої проблеми. Підтримала мене тільки мама, хоча я знаю, як їй було тяжко та соромно за мене.

Містечко у нас маленьке і майже всі одне одного знають. Мій колишній хлопець теж мешкає тут, але коли народився син, навіть не прийшов. Без маминої підтримки я не витримала б, але згодом звикла. Сама впораюся з дитиною і ще встигаю допомогти мамі.

Поки вона прийде з роботи, я і вечерю приготую, і прибирання зроблю. Адже живемо ми лише на мамину зарплату, батько пішов від нас кілька років тому, і після того ми його більше ніколи не бачили.

До свого стану покинутої самотньої мами я вже почала звикати, поки моя однокласниця не запросила мене на своє весілля. Я не змогла відмовити, адже ми ще були і сусідками.

Весілля було в ресторані, все було дуже урочисто та красиво. У мене немає заздрощів до подруги, я бажаю їй тільки щастя. Але мені було так самотньо і тужливо, бо я знала, що у мене такого шансу вже не буде.

Моєму синові вже два роки, і за цей час його батько так жодного разу не поцікавився, як він живе, нічим не допоміг. А нещодавно я дізналася, що він одружився з розлученою жінкою, яка має п’ятирічну доньку, з якою він постійно гуляє, відводить і забирає її з дитячого садка.

Невже чужа дитина ближче за свою? Напевно, правду кажуть, що чоловіки люблять дітей коханих жінок. Але я не тримаю на нього зла, вважаю, що у всьому сама винна.

Син підріс, і мама сказала, що я можу вчитися далі, адже я провчилася у коледжі лише рік. Я погодилася, вчитимусь і працюватиму, заради дитини та його майбутнього. Я дуже вдячна мамі за підтримку, якби не вона, не знаю, що зі мною було б.

 

Related Post

Я дістала телефон і показала їм відео. Відпустили всіх, синець сходив ще дуже довгоЯ дістала телефон і показала їм відео. Відпустили всіх, синець сходив ще дуже довго

Йдемо ми по вулиці з моїм хлопцем після кіно, гарний вечір, тепло, пізня година, вже за північ. Шлях від кінотеатру до дому пролягає через невеликий скверик, людей мало. Аж тут

Я весь час радила їм розлучитися, бо після того, що сталося, стосунків вони вже не налагодятЯ весь час радила їм розлучитися, бо після того, що сталося, стосунків вони вже не налагодят

Взагалі я розповідаю цю страшну історію, щоб ви ніколи не лізли не у свою справу, як це я зробила. Приблизно рік тому, з моєю близькою подругою відбулася вся ця сумна