Я хотіла би, щоб мене тоді хтось попередив, що начальник зваблює молодих стажерок

Кілька років тому я прийшла на нову роботу в компанію, стажувалася. Практично відразу закохалася в молодого одруженого начальника (в колективі не було секретом, що він одружений і є маленька дочка).

Вірніше як закохалася – я якось це по-іншому для себе називала. Ми удвох працювали над досить-таки новаторським проектом (згодом до речі повністю проваленим). Так ось, мені здавалося, що у нас з ним “особливі відносини”, ми нібито “особливі колеги”, і у нас “особлива місія”. Це пояснювало багатогодинні дискусії з розпиванням кави, зустрічі поза роботою з метою обговорити реалізацію, на які я летіла як на крилах і які бували найчастіше десь в кафе, “милі” подаруночки у свята.

Я холоднокровно передавала привіти його дружині, а моєю мрією було – сказати цьому начальнику, що я закохалася.

Причому ситуація визнання представлялася приблизно так: на банкеті, присвяченому успіху проекту:  я говорю, що кохаю його, що знаю, що він одружений, але думаю, що він все одно має право знати.

А головне, я вважала свої почуття чимось дуже високим! Зараз розумію, що це було суцільне лицемірство. Але ж які шляхи знаходить іноді гріх, щоб красиво прикрити огидне – “особлива місія, особливий проект, особливі відносини”.

Загалом, через кілька місяців мене відпустило – зовнішні обставини зіграли свою роль, було не до особливих пректів.

А взагалі я думаю, що мене тоді Бог уберіг. Я до сих пір не знаю, що про все це думав тоді мій начальник (на щастя ми не обговорили це, “що між нами”), не знаю, і знати не хочу. Але можу припустити, що він теж не білий і пухнастий, раз відривав стільки часу у своєї сім’ї, щоб вести зі мною “ділові дискусії” після роботи.

Показово також і те, що інтерес до проекту з його боку було втрачено відразу ж, як тільки я перестала приходити з палаючими очима на зустрічі у позаробочий час. Проект швиденько згорнули і оголосили безперспективним.

А я згадую тепер все це з жахом, адже я була за крок від прірви, вже починалися розмови а-ля “я нещасливий у шлюбі”. Не вистачило може бути якогось невеликого поштовху, і могло б статися жахливе.

Зараз прийшло розуміння, що є біле, а є чорне, просто іноді одне видає себе за інше. Але варто тільки чесно поставити собі питання: чи добре те, що я роблю? не гріх? як все стає на свої місця, і “особливі відносини” виявляються банальною пристрастю до одруженого.

P.S. я все ще працюю в тій же компанії, але вже з іншим начальником, на інших, нормальних проектах. А цього час від часу бачу, і останнім часом бачу іншу дівчину-стажерку, яка, схоже, встала на моє місце. Причому у них теж особливий проект, як він всім говорить.

Як прозорі для мене його наміри! Напевно, вона відчуває те ж, що і я тоді. Як хочеться сказати їй те, що зрозуміла я! Але все-таки думаю нехай розбираються самі, мене ніхто ні про що не просив, так нічого і лізти.

Related Post

Я сказала мамі, що ми з ним повинні бути разом, адже це було пророцтво бомжаЯ сказала мамі, що ми з ним повинні бути разом, адже це було пророцтво бомжа

Мені здається, що це було зовсім недавно, хоча минуло не мало років. До сих пір можу згадати найдрібніші подробиці цієї історії. На першому курсі універу подружилася я з Машею. Хоч

10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти10 звичок худих дівчат, які дозволяють їм не товстіти

І чому ми так часто забуваємо про ці прості правила? Одне з найпопулярніших питань, яким задаються дівчата при схудненні: чому одні їдять і не товстіють, а інші змушені себе обмежувати? Причин

Вже багато років я не ворожу на картах і нікому не раджу це робитиВже багато років я не ворожу на картах і нікому не раджу це робити

Більшість з нас – люди мислячі і раціональні. І в містику, а тим більше, ворожінням, вірять не всі і їх вважають людьми «не від світу цього». А якщо щось збігається,

facebook