ЦЕ EASY Життєві історії Я ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робити

Я ледь не зрадила чоловіку, а тепер не знаю що робити

Я мало не зрадила чоловіка, але прошу не засуджувати одразу. Просто більше нікому це не можу розповісти.

З чоловіком разом 10 років, є син (3 роки). Останні 2 роки стосунки дуже зіпсувалися. Наче криза якась. Пропонувала йти до психолога, він не хоче. Іноді в момент великих сварок думаю про розлучення, але я люблю його. Просто він дуже емоційний, може накричати, а я спокійна.

До чоловіка я мала одного хлопця. Він був першим у всіх сенсах. Мені тоді було 18 років, і ми зустрічалися пів року. Потім він мене покинув, я гірко страждала та зустріла чоловіка. Ми почали зустрічатися і, як виявилося потім, він знає Андрія (мого колишнього хлопця). Точніше вони знають одне одного і непогано спілкуються. Потім Андрій поїхав до іншого міста і з ним ніхто не спілкувався.

Згодом ми переїхали за 2 тисячі кілометрів, одружилися, жили на орендованій квартирі і ось, нарешті, купили свій будинок. Навіщо я це все розповідаю? А до того, що сусідами виявилася родина Андрія. Чесно, я його не згадувала ці роки. Зрідка бувало, а тут побачила і пам’ять віднесла назад туди, де мені 18 років. У нього сім’я і теж маленька дитина. Тоді я й подумати не могла, чим закінчиться це сусідство.

Так ми почали спілкуватися потроху, чоловік знав усе про мене та Андрія, але до минулого не ревнував. Катя, дружина Андрія, я не знаю, чи вона знала хто я. Ми спілкувалися всі, як милі старі знайомі. Я була впевнена в собі, точніше я навіть подумати не могла на те, що я здатна.

Це було на новорічні свята. Ми дуже сильно посварилися з чоловіком, дитина у бабусі, чоловік поїхав до свекрухи один, тому що ми посварилися. Я сиділа вдома біля телевізора та пила вино. Раптом мені дзвонить Катя і каже, щоби я терміново прийшла їм на допомогу (я лікар). Я побігла, виявилося, її мама впала і не може стати на вулиці, а швидка довго їде, а я хоч і лор, але все ж таки лікар.

Я допомагала їм, а потім приїхала швидка, забрала її маму з підозрою на перелом і Катя поїхала з нею. Андрій мені довго дякував, і я пішла додому. Вдома я випила ще вина і сама написала Андрію у соцмережі. Розумію, що треба було лягати спати, а не писати чужим чоловікам! Я написала, що п’ю вино. Він написав, щоб я йшла до нього, що також є вино. І я пішла.

Ми довго розмовляли, все згадували, минуле нахлинуло. А прийшла до тями я тільки тоді, коли він мене роздів. Я дуже хотіла, але розуміла, що це крок у прірву. Я швидко одяглася і пішла додому. Андрій не намагався мене зупинити, може, він теж зрозумів, що це помилка, а може у нього мільйон коханок, я не знаю. Я знаю, що мені дуже соромно. Я все одно почуваюся зрадницею. Але й розповісти чоловікові я не можу, він не пробачить. Та й так стосунки не в найкращій формі.

Ось уже 6 днів я ходжу як мумія. Мене нудить від самої себе, я ненавиджу себе. А раптом Андрій все розповість чоловікові? Говорити з Андрієм щодо цього чи не варто? Що робити?

 

Related Post

Поки вона ледь на той світ не відправилася, її чоловік пиячивПоки вона ледь на той світ не відправилася, її чоловік пиячив

Уляна прожила з Тарасом 3 роки, поки зрозуміла, що не підходить він їй. Вона була донькою інтелігентних людей, а він простим пиякою. Пристрасть та віра в краще перші роки тримала

Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…

Ще з школи Валера був дуже шебушним хлопцем. Тоді якраз в моді були рвані джинси і гітара. Але гітару ніхто собі дозволити не міг, а той хто міг то не