Я на своєму досвіді переконалася, чому продавці іноді бувають такими злими

Так вийшло, що коли я пішла у декретну відпустку, я втратила своє робоче місце. Перед цим мене попереджали, що фірма не чекатиме мене більше ніж пів року, а потім вони візьмуть іншого фахівця на моє місце. Я думала, що зможу вийти, залишивши дитину на маму, яка обіцяла допомогти, але коли дійшло до справи, то вона сказала, що не хоче кидати свою роботу, бо має маленьку пенсію.

Син часто хворів, і тому не хотілося брати няню, та й послуги її коштують чимало, тож віддавати майже всю зарплату їй не було сенсу. І я вирішила, що сама сидітиму з дитиною, а роботу потім знайду. Але насправді виявилося, що це не так просто, то мені не підходив графік, то дуже далеко від дому, то я вже не влаштовувала роботодавця, як фахівець.

А тут якраз сусідка сказала, що є місце продавця спортивного одягу у великому магазині. Це, звичайно, не те, що мені було потрібно, але після тривалого пошуку роботи, я вирішила, що поки попрацюю там, а паралельно шукатиму роботу за фахом.

Після роботи в офісі мені спочатку важко було звикнути, і до інших обов’язків і, особливо, до покупців. За день приходили різні люди, спілкування з якими іноді так стомлювало, що я думала все кинути, але мене утримувало лише те, що іншого заробітку поки що не було.

Основні покупці були, без будь-яких особливих вимог, але іноді на одну людину йшло багато часу та сил. Якось прийшла дівчина, поміряла кілька кофтинок, розпитавши при цьому, звідки товар, які знижки, який колір їй більше йде. При цьому попутно розповівши про всі свої справи та подруги, для яких вона й старалася з вибором кофтинки. «Щоб заздрили» — сказала, але після години приміряння так нічого й не купила.

Але за цей час, що я їй приділяла всю свою увагу, пішли два покупці, не дочекавшись поки я їм допоможу. Це помітила господиня магазину і, зробивши мені зауваження, попросила не виходити на роботу. Я не образилася, розумію, що не впоралася.

Після цього я вже знайшла роботу, але досі намагаюся не навантажувати продавця зайвою інформацією та примхами. Знаю по собі, що дуже важко обслуговувати цілий день людей із різним вихованням та характером.

Related Post

Донька хоче замінити батькове прізвище на моєДонька хоче замінити батькове прізвище на моє

З чоловіком розлучилися три роки тому, дочці Альоні на той момент було 10 років. Він із самого початку нашого спільного життя хотів доньку і жартома говорив, що якщо народиться син,

Вже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батьковіВже потайки придумувала свою весільну сукню і приміряла його прізвище до свого імені та по батькові

Дівчата, майте голову на плечах !!! Отже, я розлучилася з хлопцем, з яким зустрічалася 3 роки. Зараз я розумію, що ніякої такої великої любові не могло бути в 16 років,

Я не хочу носити подаровану чоловіком шубуЯ не хочу носити подаровану чоловіком шубу

Може бути, моя проблема здасться багатьом читачкам надуманою, але для мене вона цілком актуальна. Тому всім, хто після прочитання моєї сповіді захоче написати щось схоже на «немає проблем і з