ЦЕ EASY Життєві історії Я не стала дорікати доньці, щоб вона у 20 років з’їжджала на орендовану квартиру. Адже вдвох веселіше, та й де вона гроші візьме, працюючи касиркою?

Я не стала дорікати доньці, щоб вона у 20 років з’їжджала на орендовану квартиру. Адже вдвох веселіше, та й де вона гроші візьме, працюючи касиркою?

Як ви гадаєте, це нормально виганяти власну онучку з квартири, при цьому ще вдаючи з себе жертву? От і я думаю, що ні. А моя мама саме так і вчинила. І не треба писати, що вік у жінки може бути вже, може, з мізками не все гаразд. Їй 65 років, і вона цілком непогано почувається. Навіть на роботу ходить. Але характер…

Два роки тому я розлучилася з чоловіком. Про причини писати не стану, скажу тільки, що кожний залишився при своїй точці зору. Ми розміняли нашу двокімнатну квартиру в центрі міста на дві однокімнатні, щоправда, в простих районах. Я вважаю, мені з цим розміном пощастило двічі: по-перше, квартири були в різних районах, а отже, з колишнім я більше не бачитимуся.

Ну і по-друге, квартира, яка мені дісталася, насправді була досить просторою. Свого часу господарі знесли стіну та замість двох невеликих кімнат зробили одну. Єдине, що погано — старий ремонт. Меблі, відсутність потрібної кількості розеток, та й стіни як із картону.

Так, забула розповісти. Жити ми в цій новій маленькій квартирці стали з моєю дочкою. Оскільки вона залишилася зі мною, вони перестали спілкуватися з батьком. Ну що зробити. Кімната хоч одна, але простора. Ми перевезли дивани, і місця загалом вистачало.

Я не стала дорікати доньці, щоб вона у 20 років з’їжджала на орендовану квартиру. Адже вдвох веселіше, та й де вона гроші візьме, працюючи касиркою?

Все йшло наче добре. Жили собі у мирі й злагоді. Але тут новина: Настя, дочка моя, при надії. Від якогось Павла, друга дитинства. Не суть, якщо чесно.

Я спершу таємно зраділа, що знайшовся чоловік для дочки, отже, вона буде захищена, одружена. Все як годиться. Але потім виявилось, що Павло цей бідний і недолугий. Сам студент, навчається, підробляє. Перспективний, мабуть, але зараз все дуже погано.

Грошей на якісь інші варіанти не було, тож почали ми жити вже втрьох. Я відгородила свою частину кімнати, молоді свою. Добре, хоч цей хлопець практично завжди був відсутній. Приходив, можна сказати, через день і завжди дивився на мене таким жалюгідним поглядом, що просто не могла з ними обома сваритися. Але треба було щось робити.

Ось із цього і почався мій конфлікт із мамою. Справа в тому, що вона живе за 20 хвилин їзди від нас. Непогана квартира, двокімнатна. Вона з тих жінок, котрі ніколи в житті не назвуть себе бабусею. Навіть якщо чекають на правнука. Адже так воно і є.

Ми з нею мало спілкувалися, і на те була причина. Після того як батько пішов у інший світ, мама швидко знайшла собі нового чоловіка. Хоча навіщо він їй? Самотність їй точно ніколи не загрожувала.

Так от, у нас відбулася розмова. Я просила її взяти мене до себе жити, щоб можна було мою однокімнатну віддати дочці. Або, навпаки, щоб вона переїхала до мене, а молоді з’їжджали до «двушки». Тим більше, що їх незабаром стане троє. Ну нормальна ж розмова? Допомогти внучці, трохи потіснитися. Ми ж усі рідня.

Але вона тільки те й зробила, що почала кричати на мене. Сказала, що нарешті хоче пожити для себе, а не для дітей, які вже в печінках сидять. Що квартира її нам не дістанеться взагалі ніколи. У неї тепер коханий чоловік та власне життя. Попросила нас її не турбувати. Ось така любляча бабуся.

Не знаю як, але треба вибиратися з такого тяжкого становища. Тому що це ненормально, жити в умовах мурашника. Для двох моєї квартири вистачить. Ну, для трьох, із натяжкою.

Але буде ще й маленька дитина. Зовсім інша справа. Йому що, у ванній стелити? Поки що обмірковую всі варіанти, але нічого путнього в голову не лізе. А час біжить, причому дуже швидко.

Related Post

Мені за 40, а я навіть собаку не можу завестиМені за 40, а я навіть собаку не можу завести

Заміжня я 11 років. Це мій другий шлюб. Чоловік старший за мене на 10 років. Спільних дітей немає. Його син та мої дочки вже дорослі та живуть окремо. З нами

Стій, Юль, стривай, ти скажи, ти хоча б любила мене колись? -Міш…Стій, Юль, стривай, ти скажи, ти хоча б любила мене колись? -Міш…

Привіт, як ти, як сім’я. Давно не бачилися. -Привіт Міша, так дійсно, давно, 3 роки вже як пройшло, рада за тебе, бачила ти одружився, нарешті знайшов ту яка тобі треба,

Після нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від містаПісля нескінченних походів волентерськими центрами багатодітна мати змогла отримати цей старий будинок далеко від міста

Ірина прокинулася ще до світанку. Вона спустилася на кухню, сіла за стіл і почала прислухатися до звуків цього старого будинку. Він рипів і гудів, видаючи звуки, схожі на стогін людей.