Я не знаю, як розлучитися, мені соромно зізнатися батькам, що нічого не вийшло

Зустрічалися із хлопцем три роки. Він завжди був уважним, дарував подарунки та дзвонив щогодини. Підтримував мене завжди і в усьому.

Я була щаслива і вирішила, що мені пощастило зустріти свою половинку. Але все змінилося після того, як ми стали разом жити. Костя вирішив, що все зробив для того, щоб я нікуди не поділася, а тепер настала моя черга робити все так, як він хоче.

За ці пів року я впізнала його з іншого боку. Де подівся той уважний і дбайливий хлопець, який зараз за будь-якої нагоди намагається втекти з дому, щоб посидіти з друзями в барі.

Костя каже, що йому потрібно більше особистого простору та відпочинок. Тоді навіщо він покликав мене жити до себе? Я розчарована і вже жалкую, що поспішила переїхати до нього.

Дивно, що ще нещодавно він радів за мої успіхи (вчуся в універі, займаюся спортом і танцями), тепер його дратує, якщо я ділюся з ним досягненнями або будую плани. Сам він закінчив коледж, працює менеджером у невеликій фірмі, зарплата середня, може звідси й роздратування, заздрість до чужих успіхів.

Ще всі домашні справи на мені, допомогти не допитаєшся, але тут я сама винна, взявши з самого початку звичку все робити, щоб догодити йому. Тут і смачна вечеря, і завжди приготовлений чистий одяг та готовий сніданок вранці.

Хотіла як краще, а тепер він просто користується всім, нічого не даючи натомість, хіба що купує продукти на свої гроші та живемо в його квартирі.

Мені прикро, кілька разів намагалася піти від нього, але щоразу зупиняє те, що я розумію, що не зможу його так швидко забути. Хоча приходимо ввечері додому, повечеряли і кожен зайнятий своєю справою. Інтим став невиразним і нудним, немає романтичних вечерь, ні кольорів, ні елементарної уваги.

Я не знаю, як розлучитися, мені соромно зізнатися батькам, що нічого не вийшло, адже я так розхвалювала Костю, та вони й самі тоді бачили, який він дбайливий і уважний.

А подруги мені досі заздрять, і не хочеться давати їм привід для пліток та зловтіхи. Мені не з ким порадитись, а сама не можу вирішити, як буде краще для мене.

Related Post

Знайомі пускають плітки про нашу родинуЗнайомі пускають плітки про нашу родину

Ми з чоловіком будуємо будинок. І все б нормально, але фінанси йдуть з боку мого і тільки мого. Чоловік мало заробляє, але будинок споруджує майже один (з підсобниками). Нас усе

Чи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханокЧи не шкода мені дружини, ні, не шкода, вона знає про всіх коханок

Чоловік покинув мене з 3 малюками на руках і поїхав жити до коханки. Бачте я набридла йому, я не доглядаю за собою, в салони не ходжу, нігті не фарбую. Так,

Це історія про дуже успішну сильну людину, яка ось-ось зламається остаточно, бо ніщо не б’є так сильно, як життяЦе історія про дуже успішну сильну людину, яка ось-ось зламається остаточно, бо ніщо не б’є так сильно, як життя

Мені 25 років, коли був дитиною і, пізніше, підлітком, завжди заздрив багатим та успішним. Але минув час, я виховав у собі купу якостей і досяг успіху в грошах, у справі,