fbpx

Я оббрехала дитину, бо не розуміла нащо йому ті гроші

Я працюю на касі в супермаркеті, моє робоче місце знаходиться якраз навпроти вікна, що виходить на парковку. Щодня я бачу одну і ту ж саму картинку, як хлопчисько ходить від машини до машини і просить гроші.

В силу того, що робити багато, я не можу цілодобово дивитися на це дійство, та і дивитися там немає на що, але тим паче хлопчик цей в мене перед очима вже багато місяців.

І саме цікаве, що він ті гроші завжди витрачає на солодощі, морозиво, цукерки різні, бублики. Якби дитина дійсно а чомусь би мала потребу, я думаю він би купував чи просив би їжу, а не гроші на цукерки.

Одного разу мені так все набридло, що я почала казати людям щоб вони не давали гроші, бо він витрачає все на солодощі, але всеодно продовжували давати.

Якийсь час хлопця видно не було, а потім розвеснилося і все продовжилося знову. Саме тоді я познайомилася з цікавим чоловіком, він став підвозити мене на роботу.

І тут в один з таких днів до нас підходить цей хлопчик і каже, що йому треба гроші, скільки не шкода ,с за це він може помити машину, колеса там чи зеркала протерти, може допомогти пакети донести, чи візок возити за нами.

Я розплакалася, адже стільки місяців я так погано думала про дитину. Попросила його почекати, до зміни було ще 40 хвилин, тому я пішла і накупила всього, що він бере зазвичай собі.

А потім вирішили зна ним прослідкувати, виявляється він відносив все це в дитячий будинок і просто перекидав через паркан своєму другу, якого туди нещодавно забрали.

А брудний і пошарпаний він був тому, що мив машини, не всі давали гроші просто так. Мені так соромно, я оббрехала дитину, налаштовувала проти нього тих, хто міг допомоги, адже і не знала яку благородну справу він робить. Тепер ніколи не роблю висновків доки сама не зрозумію все.

Related Post

Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?

Задала партнеру питання про дитину і наше майбутнє. Він відповів, що якщо розбагатіє, тоді і про дітей задумається. А поки хоче жити для себе і подорожувати. У нього вже є

Викликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її синаВикликала таксі і приїхала … а там … чоловік в обіймах дівчини, та й не просто дівиці, а вчительки її сина

Рита була дівчиною звичайнісінькою, можна навіть сказати, трохи некрасивою, але вона не надавала цьому великого значення, особливо ніколи і не доглядала за собою. А навіщо? Адже її вибрав ВІН, Ігор,

Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.

Якщо зустрічаєтеся 3 роки і більше … Пора розбігатися? Помітила, що всі подруги, які зустрічалися з чоловіками більш 3-х років, в результаті до заміжжя так і не добиралися. Я розумію,