Я просто хочу хоч трошки кохання

У мене проблеми, звичайно, не великого масштабу, але мені погано, як і багатьом у цьому житті. Річ у тому, що мене не любить мати. Так, саме так. У дитинстві балувала та любила, але я виросла і стала повненькою. Вона більше не любить мене, ображає. Може, й хоче найкращого для мене, але я хочу просто хоч кимось бути коханою.

Я живу і навчаюсь у місті, а мої батьки живуть у селі. Останнім часом я не хочу їхати туди. Мене там не дуже й чекають, судячи з їхнього ставлення до мене. Тиждень тому ми посварилися через те, що я не маю хлопця. А я не хочу це обговорювати, адже вже п’ять років я кохаю хлопця, який мене навіть не знає.

Але я не можу про це сказати мамі, бо заздалегідь знаю її відповідь, що в цьому я сама винна. Що це через те що я неприваблива та сором’язлива. Може, вона й має рацію, що все залежить від мого зовнішнього вигляду.

Я багато плакала і питала: «Хоч хтось мене любить»? Мама щоразу сумно казала: «Якби ти не була товстою, тебе б всі любили». Сьогодні, їдучи до міста, я сказала мамі: «Я тебе люблю». Вона, як дивилася телевізор, так і не повернулася до мене, не те щоб відповісти. Хоча я знаю, вона точно мене почула.

А про того хлопця навіть не хочу писати. Я знаю, що з ним мені все одно не бути. Мені дуже самотньо, а останнім часом я все роблю автоматично: щось їм, кудись іду, працюю, навчаюся. Я спокійно вимикаю телефон, адже все одно ніхто не дзвонить мені. У мене депресія, нервові зриви, сльози, мені потрібна допомога та підтримка. На свій сором, я завела погані звички.

Як пережити те, що я нікому не потрібна? Мене взагалі ніхто не любить. Я не живу, а просто існую. Хочу просто кохання, хоч трохи. Я зовсім втратила душевний спокій.

Related Post

Шанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчинаШанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчина

Кажуть, що неможливо змусити себе полюбити. Але чи так це? Я розповім про своє перше кохання. З нею ми познайомилися в одному з найкрутіших таборів. Нас направили в старший загін.

От і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручноОт і зіграли на моїх почуттях, на тому, що мені буде за містом на дуже зручно

Коли ми назбирали грошей на свій будинок, постало питання щодо того буде це квартира, чи приватний сектор. Грошей було не багато, або на тісну однокімнатну, але уже з ремонтом, або

Не можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовгоНе можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовго

Перший чоловік домігся мене через пару років після знайомства. Спочатку не підпускала його, потім зрозуміла, що він мені дуже подобається. Зустрічалися недовго – дізналася, що він мені зрадив. Прощення не