Я спеціально зламала віндовс, щоб запросити хлопця його “полагодити”, виявляється в гуглі є спеціальні уроки для дівчат, як “зламати” компьютер. У день ікс запросила його…

Чоловіки не розуміють ніяких натяків…

Прочитала історію про незвичайне побачення. Згадала, як я до свого майбутнього чоловіка натяки робила. Це гідно окремої історії.

Сподобався одногрупник в університеті. Під час перебування в університет вдавалося обмовитися всього декількома черговими фразами: “Привіт … Як справи? .. Бувай”. От і все. Але хлопець мені дуже подобався, а на мене він навіть не дивився.

І ось я вирішила взяти ініціативу в свої руки. Під час перерви підійшла до нього і запитала: “Ти в комп’ютерах шаришь? Перевстановити Вінду треба?!”. Я знала, що він “шарить”, тому і підійшла до нього з таким проханням.

Домовилися, що прийде ввечері в п’ятницю. Після пар поїхали відразу до мене. За день до цього я весь вечір ламала операційну систему. Виявляється, в інтернеті навіть статті на цю тему є. Зламала через регістр і видалення системних файлів.

Я запропонувала хлопцю поїсти, чай попити перед установкою операційки. Але він сів відразу за комп’ютер. Через півтори години все було готово. Швидко попив чай ​​і поїхав.

В суботу я не придумала нічого кращого, ніж знову покликати хлопця подивитися комп’ютер. Нібито він барахлить (насправді ні).

Приїхав ближче до обіду. Клявся, що зробив все добре і нічого глючити не повинно. Я його знову спочатку покликала попити кави. Попили. Поговорили. А потім він як побіг в мою кімнату комп’ютер дивитися. Крутив-крутив комп’ютер години півтори, включав-вимикав – ніяких несправностей не знайшов. Подивився на мене дивно і почав збиратися.

У неділю я йому знову зателефонувала. Він уже через сміх запитує: “Що, знову комп’ютер?”. Я посміхаюся і кажу, що знову не працює. Приїхав через годину. На цей раз хоча б одягнувся нормально, поголився, одеколоном пах.

Запитує з порога: “Йти дивитися комп’ютер?”. У мене посмішка на все обличчя, киваю головою. Він роззувається, йде дивитися на комп’ютер. А я скрінсейвер зробила з написом: “Коли ти вже запросиш мене на побачення?”.

Запросив.

До слова сказати, хлопець мій зовсім не дурень, але натяків абсолютно не розумів.

P.S. А Windows можу сама перевстановити.

You cannot copy content of this page