fbpx

Я стала матусею в 40+ років. Всі мені казали, щоб не видумувала і всиновила дитину з дитячого будинку, але хіба вона замислювалися, як це виростити на свою дитину

Історія мого життя схожа на багато інших і відрізняється від них, як відрізняються листя на дереві. Начебто всі однакові, а у кожного свій малюнок і своє життя.

Я досить успішна в професійному плані із середнім достатком дамочка. За мої сорок з гаком років багато всього позитивного і радісного трапилося зі мною, але не сталося найголовнішого – я не стала мамою.

Мої чарівні дівчинки народилися, коли мені вже було сорок плюс. І як заведено говорити – мені допомогли.
Зараз багато суперечок в нашому просунутому і прогресивному суспільстві про проведення процедур ЕКО, сурогатне материнство та іншої допомоги в репродуктології.

Одні, такі, як я – за, тому що це наш шанс стати щасливою матусею і створити справжню сім’ю. Інші – категорично проти, вважаючи, краще усиновити дитину і дати йому тепло, затишок і сім’ю.

Фраза: «Немає чужих дітей» – дуже правильна і гуманна, але, проголошуючи її, не всі розуміють труднощі прийняття чужої дитини у своєму серці.

Я думала про усиновлення, але мене зупиняли сумніви. Як я буду ставитися до цієї дитини, чи зможу я любити її так, як любила б рідну? Як її виховувати – тільки «пряником» боячись пошкодити дитячу психіку. Адже дитина може подумати, що її карають, тому що вона не рідна.

При вихованні своєї дитини, напевно, таких сумнівів у мене не виникатиме. І одне з головних питань: говорити дитині, що ми його всиновили або удочерили – чи ні. Адже навколо так багато «чесних» людей готових відкрити малюкові правду. Це дуже важкий вибір і не всі на нього готові.

Я вибрала інший шлях і дякую Богові й нашим лікарям кожен раз дивлячись на своїх крихіток. І хочу сказати всім, що б ви не вибрали – не бійтеся і вирішуйте. Ці крихітки в ліжечку щастя, як я говорю про них «Моє щастя у квадраті» найкраще, що може з вами трапитися в житті.

Related Post

Мені казали, що відносини на відстані це повна дурість і я завжди їх уникав, але моя історія виявилася ще більш цікавоюМені казали, що відносини на відстані це повна дурість і я завжди їх уникав, але моя історія виявилася ще більш цікавою

Хоч мені і неприємно про це згадувати, але хочу поділитися своїм досвідом відносин на відстані. Історія закінчиться добре і буде цікава для кожного, адже нерідко ми спілкуємося з дуже хорошими

Каже мені тут один такий: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає»Каже мені тут один такий: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає»

Дуже правильна стаття про те, що розставляти пріоритети потрібно відразу. Каже мені тут один такий днями: «Я, до речі одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо

Колишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханцяКолишня дружина проміняла 13 років шлюбу на одруженого коханця

Одружені 13 років, двоє маленьких дітей. Уже два роки у дружини є коханець. Відносини дійшли до того, що дружина повністю відмовила мені в близькості. Коли піймав їх на гарячому, просто