Я тебе люблю … обманювати

Ми тільки відзначили з тобою 10 років спільного життя, ти зробив мені пропозицію … Моє найулюбленіше кільце, навіть не тому що воно має цінну підтримку словами “Ти згодна?”, А просто воно якесь чарівне, дивишся на нього і тільки одне почуття “любов” . Але недовго я насолоджувалася миттю – я найщасливіша!

В один звичайний вечір ти подзвонив мені з работи. В грудях моментально з’явився згусток знайомого відчуття-невже знову ???? Поки грала моя улюблена пісня на смартфоні, в голові пронеслися останні 5 років нашого життя, всі яскраві діалоги на ненависну тему, сльози, діалоги, листування … і я повернулася в реальність, а ти все дзвонив. Я незворушно взяла трубку і досить бадьорим голосом сказала – привіт киська =)) ти щось не виразно відповів і тут я зрозуміла, що згусток зайняв в грудях все місце і так став тиснути на органи, що важко дихати. А в голові тільки одна фраза, яка звучала дитячим, благальним голосом-ну ні! ні! будь ласка! нехай я помиляюся!

-Саша, що трапилося?

-Я не знаю як сказати … в загальному я не до кінця був з тобою чесний, але це, точно, останній раз …

-Що ???? !!!! знову ??? ти ж обіцяв? – Я опустила голову вниз, упершись лобом в холодне вікно. По ту сторону скла бушувала погода, дощ, вітер. Природа відповідала моєму внутрішньому стану … – Скільки на цей раз?

-Там просто така історія … я не грав, це стара тема, яку я не міг тобі розповісти, а тепер все спливло і мені треба повернути ці гроші, а я не знаю де взяти !!!

-Саша, я пас, хватіт.  Нехай зараз ти мене зненавидиш, але я кажу тобі ні. Коли-небудь ти скажеш мені спасибі …

З 10 років наших прекрасних відносин, 6 років Саша грав. Починав зовсім з дрібниць, в цих дрібницях брала участь і я. Але моя свідомість не опускалася на рівень азарту як хвороба, я просто бачила в цьому спільну розвагу. Іноді ця розвага супроводжувалася приємним грошовим бонусом, іноді порожнім гаманцем … Перші борги Саша озвучив мені, коли зрозумів, що один не тягне! Я тоді не розуміла, що повільно запливаю в мережі залежної людини і стаю приблизно таким же створінням як і він.

Тоільки він грає, а я намагаюся його врятувати. Потом в ці мережі ми загнали мою маму …

You cannot copy content of this page