Я тихо включив диктофон на телефоні і заступився за бабусю

Прийшов провідник перевіряти квитки. Старенька, показавши свій, раптом попросила жінку допомогти їй застелити ліжко, тому що самій їй важко, руки трясяться.

Здавалося б, нешкідливе прохання. Але що тут почалося! На провідника немов знайшло щось, якась прихована образа вийшла назовні.

«Я вам прислуга або хто? А? Може вас ще і з ложечки погодувати? Руки трясуться — удома сидіти потрібно, а не по потягах роз’їжджати!»

Бабуся лише тихо спробувала заперечити, що провідники за правилами повинні допомагати пасажирам, які не можуть що-небудь зробити самі. А тітка продовжувала:

«Я вас взагалі висаджу зараз, якщо права гойдати тут надумали. Знаєте, у мене яка зарплата? Не зобов’язана я вам нічого».

І в тому ж дусі. Я тихо включив диктофон на телефоні і заступився за бабусю. Поруч пасажири теж виявилися не промах. Ми швидко поставили жінку на місце, я допоміг бабусі застелити все і подзвонив на гарячу лінію.

Ситуацію вирішили швидко: свідків було досить і запис розмови був. Як я пізніше дізнався, провідник був звільнений. І по справою! Поплатилася за свою поведінку місцем роботи.

Related Post

Загадкова бабка-сусідкаЗагадкова бабка-сусідка

Приблизно півроку тому держава виділила мені квартиру (я круглий сирота). Квартира знаходиться в маленькому містечку, в якому я виріс. Сам будинок двоповерховий і наполовину порожній: хтось кинув своє житло, хтось

Дієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від ньогоДієвий спосіб від Лариси як позбутися від суперниці… її чоловік не може допетрати, чому всі “фіфи” бігають від нього

Криза середнього віку – жорстока річ. Різним людям вона вдаряє по-різному, але по чоловікам чомусь (у всякому разі з моїх спостережень за оточуючими) завжди мітить в одну точку – еротичну.