Я забезпечую свого хлопця, а він нічого не хоче робити натомість. Як мені його провчити?

Мені 34 роки, йому 24. Але, попри свій вік, він досить серйозний, і не скажеш, що йому стільки років. Як мінімум, мій ровесник.

Зійшлися банально: мені погано, а він – мій друг (і партнер з бізнесу). Спочатку зустрічалися, а потім зненацька він запропонував жити разом. У мене 2 квартири та будується будинок. Машина також є. Він живе з мамою та бабусею в трикімнатній, зате в Києві, а я за містом.

Моя умова: хочеш бути зі мною і їдеш на все готове, плати мою іпотеку, квартира іпотечна, решта вже маленька. Я не меркантильна, але якщо ти так хочеш усім користуватися моїм і дорогим (а я купувала хороші речі), переїхати в абсолютно нову квартиру, то щось роби. Але він туди нічого так не купив.

Отже, після 2-х місяців у нього крах у бізнесі. Я, як пристойна жінка, йому хотіла допомогти. Відкрили ще один магазин. Який у підсумку ліг мені на шию ярмом, працювати мій хлопець явно не хотів.

Ранок починався зі сварки — він не хотів працювати, а хотів спати (наприклад до 15), мені набридало лаятися і я їхала одна. Знову скандал, чому я його не розштовхала. Через 5 місяців я перестала щось робити. Пустила ситуацію на самоплив.

Далі пішли претензії, що я не даю грошей. Відповідь моя: «А ти їх заробив?». Я плачу абсолютно за все. Він канючить на дрібниці і звинувачує мене, що мало грошей, а його знайома поїхала в круїз.

Тепер я обмежила його у всьому. Змусила ходити працювати. Але за квартиру він давно не платить, бо нема з чого. При цьому плани в нього величезні.

І ось я подумала, а чи не переїхати мені до його батьків? Я не платитиму за комуналку, не буду готувати. Житиму, як він «нічого не знаю». Порадьте як хлопця поставити на місце?

Він і допомагає, звичайно, і за машинами дивиться (купила другу), але я не можу вирощувати синочка. Інтиму мені з ним вже теж не хочеться. Пів року немає. І отримую за це теж постійні закиди.

Related Post

Лаюся зі свахою, бо та відгодувала пузату онучку. Дійшло до того, що відбираю печиво та цукеркиЛаюся зі свахою, бо та відгодувала пузату онучку. Дійшло до того, що відбираю печиво та цукерки

Я не з тих бабусь, що вічно пурхають довкола своїх онуків, ніби в їхньому житті більше немає інших справ. Ні, ви не подумайте, я дуже люблю свою внучку. Але бачимося