Я зачинила двері і пішла, а зараз дуже мучить совість, батько в мене один. Раптом його не стане, і буде у мене перед очима, як він сидить у передпокої

Ми з чоловіком 15 років разом, є діти – 13 та 9 років. Влітку ми переїжджаємо жити в село, тому що мій батько залишився сам. Три роки ми його забирали жити до себе, він допомагав мені в саду.

Я була спокійна, що він поряд, не треба було їздити, щоб купити йому їжу та ліки. У батька хронічна хвороба легень та астма, за літо йому ставало краще і всією сім’єю ми поверталися до міста.

Цього року він захворів і почав викликати швидку допомогу щодня. Я домовилася із сусідкою, щоб йому ставили крапельницю, три рази на місяць він їхав з машиною швидкої допомоги, але після того йшов з лікарні, залишивши там речі, одного разу він залишив їх на вулиці. Я записувала його до лікарів, чоловік додав грошей, щоб купити кисневий концентратор.

Тато не давав нам спати, ходив усю ніч, будив о 3-6 годині ночі, зі словами: «Що робитимемо?». Коли були на роботі, будив дітей і діставав їх, він не агресивний. Мені могли зателефонувати на роботу з аптеки чи магазину, які перебували в іншому кінці міста, і я їхала його забирати.

Ми думали, що він дуже хворий, що в нього киснева недостатність, через це плутається, я не одну ніч проплакала, прощаючись із ним. Але нещодавно виявили, що він ще до своєї хвороби пив весь цей час. Чоловік сказав: «Потрібно його закрити у себе в квартирі, щоб відійшов, ходити та готувати їжу».

Днями я прийшла, скла балкона були розбиті, вдома безладдя. Прибрала, приготувала їжу. Тато почав проситись до нас, каже, що він став божевільним і просив не залишати. Одягнувся і сидів у передпокої.

Я зачинила двері і пішла, а зараз дуже мучить совість, батько в мене один. Раптом його не стане, і буде у мене перед очима, як він сидить у передпокої.

Він усе життя жив для мене, а я так роблю. Чоловік, гадаю, просто втомився, йому ж він не батько. Думала, може до батька переїхати самої, але вдома діти та роботи багато.

Related Post

Я от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай грошіЯ от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай гроші

Катя, та худнути тобі треба, точно кажу, от схуднеш і зразу все налагодиться. – Тараторила Олена. А що, тобі вже не 30 років що організм швидко до всього звикає відновлюється,

Діти раді, що мама та тато знову разом. Я радий найбільше, що зміг повернути дітей та кохану жінкуДіти раді, що мама та тато знову разом. Я радий найбільше, що зміг повернути дітей та кохану жінку

З майбутньою дружиною Дашею ми провчилися з 1 по 11 клас. Вона не була красунею, не була відмінницею, але було в ній щось таке, що притягувало чоловічу половину, як магнітом.