fbpx

Я закохалася у хлопця з яким спілкувалася в Інтернеті, як наслідок мені став не цікавий мій чоловік, і я пішла. Пішла на зустріч новим відносинам

Таких історій напевно тисячі, але я не читала ніде подібних одкровень. А почалося все просто, він писав мені в соціальній мережі.

Ні, спочатку це були компліменти в групах, на людях, за участю сотень дівчат, в його текстах я була краще за всіх!

Не можу сказати, що мене це вразило наповал, багато пишуть, монітор все стерпить, а потім пісні, авторські під гітару.

Це було неймовірно, просто казково. Захотілося зробити на них відеоролики, тоді це було супер і почалося, сни в мріях про зустріч, думки лише про нього, а вдома поруч з компом чоловік, правда на той час не працюючий і не коханий.

Чекала приводу посваритися і втекти. І він з’явився, я розлучилася і помчала “назустріч щастю” за 2500 км.

Щоб було цікавіше можна писати про те, що я провела чудовий час, напевно тільки тому, що у закоханої жінки все в мізках, вона придумує собі щастя ну і напевно тому, що були гроші у мене.

Загалом об’їздили Київ, Львів навіть в гостях у мене був, розумом розуміла, пора зав’язувати, він був прикольний , самі розумієте для дозвілля, але не для створення сім’ї.

Загалом досвід такий, що ніколи не летіть в вир з головою після знайомств в соцмережах, так як усіх хороших після сорока давно розібрали і вони не спілкуються таким чином в Інтернеті.

Бережіть свої нервові клітини і ніколи не шкодуйте про скоєне. А чоловік пробачив і зараз ми з ним ведемо господарство (навіть закохалися по новому).

Інтерес до листування пропав, так що другий досвід – пробачайте коханих, хоч і зрадили випадково. 

Related Post

Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе?Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе?

Я вийшла заміж в 20 років. Ми з майбутнім чоловіком познайомилися, коли я вчилася ще в школі, стали зустрічатися, потім жити разом у нього. Я завагітніла, ми одружилися. Народилася донька.

Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?

Дванадцять років прожили в шлюбі, троє дітей. Зустрів іншу жінку і пішов з сім’ї. Дружина подала на розлучення, нас розвели. Кілька місяців прожив з коханкою, але щастя не було, весь