Я закохалася у хлопця з яким спілкувалася в Інтернеті, як наслідок мені став не цікавий мій чоловік, і я пішла. Пішла на зустріч новим відносинам

Таких історій напевно тисячі, але я не читала ніде подібних одкровень. А почалося все просто, він писав мені в соціальній мережі.

Ні, спочатку це були компліменти в групах, на людях, за участю сотень дівчат, в його текстах я була краще за всіх!

Не можу сказати, що мене це вразило наповал, багато пишуть, монітор все стерпить, а потім пісні, авторські під гітару.

Це було неймовірно, просто казково. Захотілося зробити на них відеоролики, тоді це було супер і почалося, сни в мріях про зустріч, думки лише про нього, а вдома поруч з компом чоловік, правда на той час не працюючий і не коханий.

Чекала приводу посваритися і втекти. І він з’явився, я розлучилася і помчала “назустріч щастю” за 2500 км.

Щоб було цікавіше можна писати про те, що я провела чудовий час, напевно тільки тому, що у закоханої жінки все в мізках, вона придумує собі щастя ну і напевно тому, що були гроші у мене.

Загалом об’їздили Київ, Львів навіть в гостях у мене був, розумом розуміла, пора зав’язувати, він був прикольний , самі розумієте для дозвілля, але не для створення сім’ї.

Загалом досвід такий, що ніколи не летіть в вир з головою після знайомств в соцмережах, так як усіх хороших після сорока давно розібрали і вони не спілкуються таким чином в Інтернеті.

Бережіть свої нервові клітини і ніколи не шкодуйте про скоєне. А чоловік пробачив і зараз ми з ним ведемо господарство (навіть закохалися по новому).

Інтерес до листування пропав, так що другий досвід – пробачайте коханих, хоч і зрадили випадково. 

Related Post

Як курячий супчик може врятувати тих, у кого все єЯк курячий супчик може врятувати тих, у кого все є

Одна жіночка йшла в лікарню до колеги. До начальника відділу. І несла каструльку з курячим супом; тоді ще контейнерів не було. Вона закутала каструльку в дитячу ковдрочку і обережно несла

Мені скоро 30 років, а я ще жодного разу не була заміжня. Навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованимМені скоро 30 років, а я ще жодного разу не була заміжня. Навмисне вагітніти вважаю принизливим і ризикованим

Я зважилася написати цю сповідь в надії почути не стільки слова співчуття і підтримки, скільки слушні поради. Мені вже 28 років і я жодного разу не виходила заміж. Дівчина я