fbpx

Я закохалася в чоловіка з судимістю, тепер не знаю як бути, бо ці кілька ночей що я пережила були найстрашнішими в моєму житті

Бабуся лишила мені спадок. Не те щоб там було мільйони, чи щось достойне, але це хата де народилася моя, мати, де росла я, тому все в цих стінах нагадує мені про моє дитинство, про покійну маму і бабусю. Будинок на дачному поселенні, не в селі.

Тому продавати його я не хотіла, в мене були інші плани. Мені хотілося реконструювати його, при цьому залишивши найважливіші речі на місці, ікони, крісло качалку, невеличку грядку засуджену трояндами і великий кущ смородини посеред саду.

А от мій сусід, здається, мав інші плани на цей будинок. Коли я приїхала вночі, мене не було кому зустріти, тому я впіймала першу проїжджаючі машину і впізнала Сашка, сусіда по дачній ділянці. Варто сказати, я думала, що він як всі спився, завів дружину, 10 дітей і корів доїть, але я дуже сильно помилялася.

Приїхавши подивитися на спадок я звісно розчарувалася. Будинок виглядав дуже погано, останні роки бабця жила в своєї родички, тому ніхто не доглядав за ним. Поки їхали, розговорилися, сусід все випитував чи не збираюся я продавати, я відразу сказала що ні.

Таке питання мене не здивувало, адже хоч будиночок був маленький, але досить хороший, без тріщин, вікна, двері, майже все в середині лишилося в гарному стані, єдине, що треба було все вимити, трішки полагодити і почистити. А сусід, звісно, розкатав губу, адже ділянка поруч належала йому, хотів розширюватися, а в бабці 30 стоток землі. Але я сказала як є, що продавати не буду.

Наші будинки знаходилися на самій околиці, тому мене іноді ще в дитинстві це лякало. В той вечір сильний вітер поламав мережі електроживлення і я лишилася без світла, було страшно. Вийшла на вулицю, там блискавки, грім, дощ.

Дзвонила хлопцеві, він випадково взяв слухавку, там якийсь шепіт, стони, набрала по відеозв’язку, знову взяв слухавку, те що я побачила не коментуватиму. Знала що в бабці завжди десь була схована наливка, один келих, інший. Зранку прокинулася в ліжку сусіда. Виявляється я йому багато чого наговорила зайвого. А ще, сильно образила. Саме страшне почалося тоді, коли я дізналася, що дорогу до міста перегородило дерево, яке впало вночі, попереду вихідні і свята, тому я розуміла що додому мені не дістатися. Та і не хотілося, після того як колишній тепер уже хлопець випадково взяв слухавку і я почула чим він займається без мене.

Незважаючи на те, що мені було соромно, я пішла просити допомоги в Сашка, ми провели так кілька вечорів в його будинку, біля каміну, за вином. Тепер мені треба повертатися додому, і я не знаю що робити? Я не хочу аби казка закінчувалася, а з іншого боку мені лячно, бо в місті в мене робота, друзі, а ще в Сашка є судимість. Що робити, як бути, ризикнути? Дуже страшно.

Related Post

Чоловік сказав дружині, що вона вже не молода красуня, геніальна відповідь жінкиЧоловік сказав дружині, що вона вже не молода красуня, геніальна відповідь жінки

30 років шлюбу – це термін. Але саме в цей день дружина почула слова, які заподіяли їй біль. Чоловік вважав, що гідний кращої долі, ніж ділити ложе з 53-річною жінкою.

Коханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віникомКоханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віником

У мене чудова мама. Моя мама завжди вміла зберігати спокій в будь-якій ситуації. З батьком вони знайомі з дитинства, дружили зі школи. Потім одружилися. Всяке траплялося в житті, але вони

Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життяБатьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життя

Мої батьки вчилися в одному класі, мій тато був першою маминої любов’ю, першим чоловіком. Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього