fbpx

Я заплуталася і почуваюся нещасною

Рік тому ми познайомились із чоловіком. Все добре. Кохання і таке інше. Я так взагалі на сьомому небі від щастя. Вже 3,5 роки у розлученні та син 5,5 років. І тут закохалася. Так й як! Розум втратила … і він начебто теж. Мені так здавалося. Через 4 місяці сказав, що дуже любить і хоче дітей від мене. І одружитися хоче. Мені 26 років, а йому 27. І я пішла на цей крок. Завагітніла, ми розписалися. І тут розпочалося.

Уваги нуль. Я не працюю, але займаюся сином. І не сказала б, що вагітність протікає з примхами. Ніколи нікого не посилала по апельсини в ніч – завжди вважала це дурістю. Все роблю по хаті, навіть торти та тістечка почала пекти, завжди чекаю вдома з вечерею. Все чисто, випрано, а натомість нічого. І я не говорю про гроші. Я про кохання та ніжність.

Намагалася з ним розмовляти. І нічого – приходить із роботи і спить. Каже, втомився. Навіть у парк не зводить. Добре, не чіпала до 7 місяців вагітності. А потім почалися інші проблеми: приїжджає з роботи та їде гуляти з друзями. Навіть на весілля ходив без мене. А потім узагалі переїхав до мами. В мене істерики. Я розумію, що так не можна, треба думати про себе і про дитину, але не можу з собою нічого вдіяти.

У мене виникла недовіра до нього і навіть якась ненависть. Я хотіла налагодити стосунки, приїхала до його мами. А підсумок, він увечері пішов гуляти з другом, прийшов лише вночі. Прикро. Тут його улюблений собака живе. Попросила прибрати її з кімнати, де ми спати лягли, бо вона смердить. Мені у грубій формі було сказано, що це його улюблений собака.

І йому байдуже, що я говорю і що відчуваю. Може накричати на мене, образити. І жодної поваги, хоч би за те, що ношу його дитину. Каже, ти задовбала маніпулювати вагітністю, баби й у війну народжували, а тут прямо кричати на неї не можна. Загалом, я не знаю, що робити. Я не працюю. Почуття до цієї людини є плюс страх залишитися однією. Я заплуталася і почуваюся нещасною.

 

Related Post

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругоюМоя невістка до певного часу була для мене першою подругою

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою, найкращою порадницею. Я завжди вважала її дуже хорошою дівчинкою, дарувала подарунки, як і могла, там шарфик, наприклад, чи капці, минулого