Як наважитися піти від чоловіка та жити окремо?

Я одружена вже 4 роки, є дочка, їй 3 роки. Ситуація у нашій сім’ї з кожним днем ​​все стає гіршою і гіршою. Мені здається, і кохання між нами вже давно немає.

З чоловіком ми знайомі вже понад 10 років. Він у мене перший чоловік. Стосунки у нас і раніше були різні: лаялися, мирилися, крики, скандали, все було. Були, і є моменти, коли він надовго йде в загул із друзями, трубку не бере, додому ночувати не приходить. Потім повертається, як нічого, і я прощаю завжди.

Рік тому ці загули стали іншими. Ми переїхали в інше місто, я була з маленькою дитиною на руках, він пропадав тижнями, потім повертався, просив у мене вибачення, казав, що цього більше не повториться, але так було знову і знову. Минуло 6 місяців цього пекла для мене. Допомоги мені ні від кого не було. Зрештою, він кинув шкідливі звички: чи моїми молитвами, чи щось на нього вплинуло.

Все було добре, чоловік влаштувався працювати. Я вийшла із декрету. Дочка в садок пішла. Здавалося, що ще треба, живи та радій. Але на новій роботі чоловік знову почав гуляти. Трубки не бере, вдома не ночує. Не завжди, звичайно, але рази 2 на місяць буває. Потім навіть не вибачається, якщо я не говорю йому нічого: я мовчу, і він теж мовчить. Так усе й минає.

Вже відчуваю, що я не можу більше терпіти це постійне приниження. Хочу піти. Але не знаю, як жити одній і ростити дитину після розлучення з чоловіком.

У цьому місті нікого немає, до свого рідного міста повертатися не хочу (тут робота хороша, у своєму місті таку роботу я не знайду). Я працюю, добу через три, до цього завжди чоловік був із донькою, коли я на роботі була.

А тепер, як я на нього залишу дитину? Няню наймати на добу, чи що? Теж страшно дитину залишати з чужою людиною. Звичайно, я сама потягну і квартиру орендувати, і нам із донькою всього вистачить.

Але я не можу, ніяк на це наважиться. Ще й донька дуже любить тата. А може це все мої відмовки і розлучатися точно потрібно? Загалом, я зовсім заплуталася і не знаю, як мені краще вчинити, як наважитися піти від чоловіка та жити окремо?

Related Post

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи

Чари можливі лише з чарівницеюЧари можливі лише з чарівницею

Мені 33 роки, заміжньою не була, дітей немає. Обранця спочатку дуже ідеалізую і намагаюся вкладатися по максимуму (інакше боюся, що не полюбить), але в якийсь момент втомлююся і відморожуюсь з