Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?

У нашій комунальній квартирі живе жінка з двома маленькими дітьми, 6 і 7 років, які бігають і кричать весь день і у себе в кімнаті, і в місцях загального користування.

Їхня мати на зауваження не реагує. Більш того, викликає поліцію і заявляє, що  її дітям загрожують. На кухні, на її столі кожен день гора немитого посуду.

Підлогу квартирантка не миє ніколи. Поводиться так, наче всі ми знімаємо у неї кімнати. На наші скарги дільничний, прокуратура, опіка та інші відповідають: «У порушенні відмовити». Господар кімнати теж нічого не робить. Як бути?

Світлана, 50 років. Порада від психолога.
Світлана, на жаль, ви опинилися в непростій ситуації, яку вирішити зможете тільки мирним шляхом. Перш за все, вам доведеться прийняти, що нормальні здорові діти будуть вести себе активно.

Зрозуміло, добре, якщо діти виховані і поводяться так, щоб оточуючі завжди були задоволені і щасливі, але це неможливо. Діти – це діти, навіть самі слухняні бігають, стрибають, щось розкидають і іноді ламають.

З вашого листа зрозуміло, що ви давно вже перейшли в фазу війни з сусідкою, якщо у відповідь на ваші зауваження вона викликає поліцію. Ви всі зараз напружені до межі і не в змозі будувати конструктивний діалог.

У своєму листі ви підкреслюєте, що ви в цій квартирі господиня, а вона – квартирантка. Чому це настільки істотно для вас і так вас зачіпає? Складається відчуття, що на цій підставі ви хочете, щоб вона і її діти були зручними для вас і інших господарів. Зрозуміло, перебуваючи в «гуртожитку», потрібно дотримуватися його правила, і це потрібно донести до новоприбулих. Питання полягає в тому, яка подача.

Сумніваюся, що на ваше ввічливе зауваження: «Будь ласка, попросіть дітей не бігати в такий-то час» нова сусідка викликала поліцію. Швидше за все, ви збирали в собі невдоволення, а потім виплеснули його в різкій формі. Якщо ви пишете скарги в прокуратуру і опіку, про яке розуміння з боку сусідки може йти мова?

Може бути, ваша сусідка не ​​патологічна хамка і бруднуля, а просто людина, яка живе на межі своїх можливостей.

Якщо хочете налагодити діалог, вам доведеться проявити гнучкість і терпіння, знайти ввічливі відповідні, а не звинувачувальні слова, діяти з позиції того, що ви все маєте право жити в цій квартирі, а не що ви в ній господиня, а вона ніхто.

Ви можете заперечити – вона як новенька повинна шукати в собі сили для діалогу. Але їй це не потрібно з якихось причин. Не влаштовує вас, тому діяти вам. Припускаю, що жінка переживає не найкращий період в житті: знімна кімната в комуналці з 2 дітьми. Вона не може дозволити собі окреме житло, ймовірно, пішла від чоловіка, намагається заробити, діти-погодки дуже активного віку, на яких не завжди вистачає сил, не кажучи вже про все інше.

Може бути, ваша сусідка не ​​патологічна хамка і бруднуля, а просто людина, яка живе на межі своїх можливостей. Якщо це так, то ваше терпіння і розуміння дуже швидко дозволять налагодити діалог і донести до неї, за якими правилами ви живете в цій квартирі.

Якщо вона дійсно не захоче чути вас, тоді дійте через власника кімнати. Без претензій, звинувачень, переходу на особистості та іншого.

Related Post

Михайло став коханцем моєї сусідки, яка була одружена з моїм босомМихайло став коханцем моєї сусідки, яка була одружена з моїм босом

Я, звичайно, зараз таку історію напишу, що можна подумати, що я тільки те і робив, що постійно бігав “по дівчатам”. Але ні. Я знаю слово – «кохання», а весь мій

Я не вмію бути такою, як усіЯ не вмію бути такою, як усі

Спілкування з іншими людьми завжди нагадує мені спектакль. Я заздалегідь можу прорахувати, що і коли говорити, коли засміятися або поспівчувати, але не можу розслабитися в розмові, більше мовчу, підбираю судорожно

facebook