Як змусити одруженого коханця розлучитися?

Я з Харківа, зустрічаюся з одруженим чоловіком з Херсона. Кожен день мучуся питаннями: з ким він вечорами, чи є у нього ще хтось крім мене, нудьгує він. Каже, що ненавидить дружину і збирається розлучитися, що разом їх не втримають навіть двоє дітей. Він хоче одружитися зі мною, хоче, щоб я стала мамою його дітям. Ми ще не обговорювали мій переїзд до Херсона, але з розмов зрозуміло, що він хоче бачити мене поруч.

Ось тільки не розумію, скільки мені ще чекати пропозиції. Як мені змусити його розлучитися негайно? Як йому пояснити, що так жити я не можу, що мені важко зустрічатися з ним тільки у свята і відпустки? Ми разом менше року, але йому вже пора вирішувати – залишається він зі мною або повертається до дружини, яку давно не любить. Що мені робити? Що йому сказати, щоб він зрозумів мої страждання?

Марія, 34 роки. Порада від психолога.
Марія, основне і головне, що вам треба зробити, – це полюбити і почати поважати себе. Прийміть той неприємний факт, що вашого коханця поточна ситуація влаштовує і змінювати її він, швидше за все, не буде. Ви не перша, не остання, хто вірить історіям про нецікаву дружину, з якою давно немає близькості і ніщо не пов’язує, крім дітей, совісті, жалю, бізнесу.

Ви пишете, що йому пора вирішити, чи залишиться він з вами або повертається до дружини, але справа в тому, що він, на мій погляд, і не йшов від дружини до вас. Ви його коханка з іншого міста, ви безпечні для сім’ї, бо не прийдете з’ясовувати стосунки посеред ночі, з вами добре і приємно, коли є бажання і можливість.

Мені шкода, що доводиться вам все це писати, вас дуже ранять мої слова. Але, здається, ви бачите ситуацію дуже однобоко: ви закохані і чуєте тільки визнання в любові і обіцянки безхмарного майбутнього з об’єктом почуттів, тому не можете оцінити те, що відбувається тверезо і усвідомити, що його слова – поки просто слова, вчинки ж кажуть про інші наміри.

Вас турбує, чи є у нього хтось ще крім вас. Так є. Це його сім’я: дружина і двоє дітей, до яких він повертається щовечора. Можливо, вам попався дуже фізично активний чоловік, у нього є ще одна коханка або навіть дві, але що це змінює? У будь-якому випадку він не розлучився за рік, він не привіз вас в Херсон, він не зробив нічого, щоб діями підтвердити намір бути з вами як з єдиною партнеркою.

Він не зрозуміє ваші страждання, які б слова ви не підібрали, тому що ви перебуваєте в принципово різних позиціях. Та й, виходячи з його поведінки, можна припустити, що він і не прагне вас зрозуміти.

Ви можете вимагати, просити, чекати день або 10 років – це все виключно ваш вибір. Ніхто вам не скаже, як правильно для вас. Це знаєте тільки ви сама. Але приймаючи рішення, пам’ятайте, що ніхто вам не поверне витрачені на очікування роки, час, коли ви могли б знайти щось важливе.

Ви не радієте вечорами з друзями, вам не подобається проводити час без нього, ви живете від зустрічі до зустрічі. Упускаючи можливість зустріти когось нового, відчути нове, ви обманюєте, а значить, зраджуєте собі.

Related Post

Мій хлопець Артем скотився на саме дно, а я до сих пір люблю йогоМій хлопець Артем скотився на саме дно, а я до сих пір люблю його

Познайомилася з хлопцем. Закохалася. Прямо пристрасть, що аж дим з вух. На все заради нього готова була, реально. Чи не помічала недоліків, не дивилася на речі об’єктивно. Згодом моя закоханість

На 36 році я дізнаюся що мене виховала татова коханка, але я нічого нікому не скажуНа 36 році я дізнаюся що мене виховала татова коханка, але я нічого нікому не скажу

Мені 36 років, нещодавно я відправила в останню путь свого батька, а перед тим як відійти в інший світ він розказав мені страшну правду. Виявляється моя мати не рідна. Якщо