Якщо щось не виходить, хлопець впадає в лють і ламає речі

Зустрічаємося недовго, недавно стали жити разом. Мій хлопець спокійний, тихий, добрий, трохи інтроверт, любить все планувати. І якщо щось в побуті йде не так, як потрібно йому, він приходить в лють.

Якщо пролив суп, жбурляє тарілку на підлогу, розсипав рис – кине пакет об стіну. Я лякаюся, він переживає, заспокоює, але проблему визнавати не хоче, каже, що робив так з самого дитинства. А мені не по собі. Зазвичай він нормальний, але здається, що з ним щось не так. Чи можна йому допомогти? Або краще піти зараз, щоб його спалахи не позначилися на нашій майбутній сім’ї.

Поліна, 26 років. Порада від психолога.
Дуже важливо донести до партнера, що вас лякають його вчинки. Мабуть, батьки не бачили проблеми в його поведінці і не говорили з ним про це. Або за його неврівноваженістю існують інші проблеми зі сфери психіатрії. Ви мало його знаєте, так як живете разом недавно. Він готовий розмовляти про ваші відчуття і тривоги? Ви можете допомогти йому, якщо розповісте про свої почуття. Поясніть, що для майбутньої сім’ї потрібні передбачуваність і розуміння поведінки подружжя, довіра і безпека.

Важливо, що він кидає речі не в вас, але напруга і страх виснажують нервову систему, руйнують мир і гармонію в сім’ї. Спостерігайте за тим, що вас ще насторожує в його поведінці і не поспішайте заводити дітей. Уявіть, що дитина зробить щось не так або проллє, розіб’є щось. Чим це закінчиться? Життя в постійному страху може зламати психіку дитині.

Важливо, що він переживає через ваш переляк. Зрозумівши, що може вас втратити, він задумається і захоче розібратися з причинами своєї поведінки. Ви зустрічалися з його батьками? Що вони розповідають про його напади гніву? Що вони вже намагалися робити і чи робили?

Ви дуже вірно ставите питання: залишатися чи йти? Варто зважити всі плюси і мінуси. Почати стосунки легко, головне, продумано взяти на себе відповідальність за своє майбутнє життя і життя своїх дітей, вибираючи їм батька, а собі чоловіка. Можливо, у нього багато достоїнств, але деякі якості можуть перекреслити їх значимість. Ви маєте рацію, що сумніваєтеся і думаєте про подальші свої дії. У питаннях безпеки і психологічного комфорту не може бути поспіху. Треба детально обговорити почуття з партнером.

You cannot copy content of this page