fbpx

Запустила в чоловіка замороженими котлетами

Чоловік на мене образився, так було б за що, а то так, нісенітниця словом – розповідає мені подруга. Ось через це сказав, що з роботи буду сама їхати.

Та і добре, то ми з тобою на каву зайдемо потеревенимо, ну їх, цих мужиків. Я не стала розпитувати в чому проблема, що там  в них відбулося, але зробила висновок, що раз образився, діло ти серйозне.

Зайшли в кафе, взяли по салату, я далі щось меню гортала, вирішила дітям котлет по -київськи купити і з собою взяти. Цінник помірний, та і дітям по одній вистачить наїстися, мій то сьогодні в нічну, а я салатом перекушу.

Так от, замовила я ці котлети з собою, а подруга в цей момент аж позеленіла. Розказує в чому справа. Кілька днів назад вона не встигала нічого, з роботи пізно прийшла, звіт треба доробити, манікюр попиляти, в хаті прибрати, тому по дорозі забігла в це саме кафе, а вони тут продають свою продукцію заморожено, і купила кілька котлет таких самих.

Приготувала, смачно вийшло. А залишки так і запхала в морозилку. Нагодувала своїх дітей і чоловіка, вони красно подякували, чоловік похвалив жінку, що вона господиня, смачною вечерею почастувала.

А тут вчора знайшов в холодильнику упаковку з котлетами і зірвався. – Це я гарую, щоб їсти курку переморожену? – Взагалі-то такі котлети тільки з курки і готуються, і твоя мама теж часто їх морозить.

-Не руш мою маму, вона свята. – Ах свята, тоді отримуй, ангелик, і подруга запустила тими котлетами по чоловікові, набивши на лобі гулю.

От він і образився. Бо бачте, поки не знав, що котлети з магазину, все було смачно, а як взнав то що, вернуться вони вже ті котлети тобі? Та і подруга навіть подумати не могла, що це проблемою може стати.

Я так подумала, і замовила ще кілька, чоловікові приготую, побачим, чи відрізнить ресторанну їжу від моєї. А ваші як до цього відносяться, ну, до напівфабрикатів?

Related Post

Свекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробіткиСвекруха привезла свою подругу, яка стала підбивати чоловіка їхати на заробітки

Мій чоловік уже 2 роки марить заробітками. Не те щоб у нас не вистачало на щось, але він хоче примножити статки, придбати гарний автомобіль і взагалі трішки підзбирати грошенят. У