Зараз Олесю багато хто засуджує, а по суті хіба вона винна, її стільки раз

Олеся, це ти, не впізнала, привіт подруго. Олеся і Рита дружили з інституту. Потім життя розкидало їх по різним містам, іноді вони переписувалися в соц мережах, аж тут Рита повернулася в рідне місто.

Рита не відразу впізнала Олесю. Раніше ж бо дівчина була зовсім іншою. Хоч з юних років і відрізнялася красою серед інших дівчат, та чому не дуже спішила підкреслити це все косметикою чи відвертим одягом. А тут справжня леді.

-Є час, давай на каву. Дівчата всілися в зручні крісла в маленькому кафе біля парку. Рита дивилася на Лесю і не могла зрозуміти що з нею не так, як же вона за кілька років всього так змінилася.

-Засуджуєш? Спитала Леся зненацька. Адже я раніше такою не була, але як то кажуть назви тричі людину поросям, на 4 вона хрюкне. От і я так.

Мене свекруха з чоловіком винуватили в Бог зна чому, і одного разу мені все це так набридло, що я вирішила робити саме так як вони кажуть, от щоб образливо не було, а то звинувачують, а я навіть не роблю цього.

Казали що я гуляю, що я всі гроші спускаю на вітер, що чоловіки табуном біля мене крутяться. От зараз саме так. Я і роботу нову знайшла, Бог діток не дав, то моє дітище тепер ресторан, я там управляючою працюю.

Поговорили тай розійшлися. Рита йшла додому і думала про себе. Зараз Олесю багато хто засуджує, а по суті хіба вона винна, її стільки раз звинувачували в тому чого вона не робила. Вони самі зробили її такою, такою черствою, несправжньою лялькою.

Related Post

Що варто за цими роками мені страшно розказувати. Це сльози, нерви та переживанняЩо варто за цими роками мені страшно розказувати. Це сльози, нерви та переживання

У мене четверо дітей (4 сини). У 21 рік я народила сина, і він виявився глухонімим. Для мене це був не просто удар. То був шок, катастрофа. Мені 21 рік.

Чоловік раптово пішов до іншої і тепер Юля стежить за соцмережами Антона та спостерігає за тим, як живе колишній чоловікЧоловік раптово пішов до іншої і тепер Юля стежить за соцмережами Антона та спостерігає за тим, як живе колишній чоловік

Кажуть, що шлюб розпадається, коли цього хоче лише один партнер. Коли розлучення хочуть обоє або подружжя не хочуть розлучатися – шлюб триває довше. Люди, які разом прожили кілька років, не

Вона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловікаВона хоче взяти хлопчика з дитячого будинку і назвати його на честь першого чоловіка

Ця історія сталася кілька років тому. В одній родині чоловік сліпо кохав свою дружину. Навіть через десять років спільного життя його почуття не охололи. З роботи він завжди її зустрічав