Зараз вона не хоче мене пускати у своє життя. А я розумію, що втрачу щастя

Я зі своєю дівчиною живу вже понад 8 років. За цей час ми ще не побралися та не завели дітей. Вона сказала, що нема де виховувати дитину, бо немає свого житла. Та й я не дуже хотів, якщо чесно. Майже добудували будинок, який вона не дуже й хотіла, а хотіла квартиру! Допомагала теща, намагалася для доньки, і я вважаю, що це нормально. Не маю нічого проти цього, але він був побудований так важко.

Згодом я помітив, що просто охолонув. Втомився! Втомився від дрібних скандалів, від небажання вибачитися, від ставлення звисока стосовно інших людей, про що неодноразово робив їй зауваження. Втомився боротися. Останній рік-півтора близькість, як СВЯТО! Та й то коротке!

У нас на роботі є симпатична дівчина їй 26 років, і на одному з корпоративів у нас закрутилося. Ще тоді я підозрював, що це буде більше, ніж флірт! Під Новий Рік ми роз’їхалися по відпустках, але повернулися після свят і все закрутилося з новою силою! Наприкінці лютого я пішов від своєї дівчини. А моя “коханка” втекла від свого хлопця.

Почав займатися продажем будинку, поїхав із новою дівчиною до її батьків і, як це не дивно, за 2 тижні, через певні обставини, повернувся до колишньої! Вона взяла.

Але нічого не змінилося. Вже 7 місяців все одно й те саме. Змін – нуль! Згоден — я винен у тому, що покинув, але чи не повинні ми разом зберігати свої почуття? Через місяць після свого повернення я зрозумів – зробив помилку! Мені було комфортно в тому коконі, який обіцяє турботу, але не затишок та комфорт у душі!

Моя співробітниця, яку я покинув, про що жалкую, чекала на мене, а я все боявся кинути кокон. Бачите, страшно. Але душа при цьому рвалася до неї. І ось моя співробітниця дала мені термін — субота, чи ніколи!

Я не наважився сказати в суботу, але, прочитавши одну книгу, зробив це на тиждень пізніше. Зараз вона не хоче мене пускати у своє життя. А я розумію, що втрачу щастя. Може, сумбурно і без дрібниць — але спробуйте розсудити: чи чекати мені співробітницю?

Не думайте: я розумію, що цей період пройде і настануть такі ж будні, як є зараз, але я ЗНАЮ, що моя душа з цією дівчиною буде щаслива і я не шукатиму в ній дрібних недоліків, як шукаю зараз кожен день у своїй дівчині.

Я спеціально упустив терміни «улюблена» та «колишня». Лише для розуміння, хто де. Мені 37, моїй дівчині 30 років.

Related Post

Поїхали відпочивати, а в результаті мене ще й звинуватили в зраді підлості, а я ж сама ледь жертвою не сталаПоїхали відпочивати, а в результаті мене ще й звинуватили в зраді підлості, а я ж сама ледь жертвою не стала

Чоловіка моєї подруги звати Максим. Він звісно той ще звабник. Ні однієї спідниці не пропустить, та й Таня моя знає про це, але її так влаштовує. А що, каже вона,

Я вкотре переконалася, що порядних чоловіків не існуєЯ вкотре переконалася, що порядних чоловіків не існує

Коли ми з чоловіком вирішили розлучитися, доньці було лише чотири роки. Він казав, що кожні вихідні приходитиме до неї і забиратиме до себе. Але його відвідувань вистачило на пів року,

Запропонував не позичити гроші а відпрацювати їх, і що ви думаєте, відразу і потреба відпала, така в мене сестраЗапропонував не позичити гроші а відпрацювати їх, і що ви думаєте, відразу і потреба відпала, така в мене сестра

Мені подзвонила моя сестра і попросила позичити грошей. Я звісно досить забезпечена людина, мені і не шкода, але коли я спитав на які цілі, мені відповіли, що Сашко, мій племінник