Затрималася в архіві й застукала літнього професора зі студенткою, яка на 30 років молодша за нього…

У нас на кафедрі є один професор, якому за п’ятдесят. Він шановний педагог, з величезним досвідом роботи і просто шикарним підходом до своєї справи.

Я прийшла працювати в університет рік тому і перше, що мені там сказали: “Вчися у Семена Вікторовича, ми всі у нього вчилися”. І я почала спостерігати за ним, прислухатися до нього, якщо у мене в робочому процесі виникали труднощі, то я йшла до нього.

Семен Вікторович не відмовляв у допомозі, іноді витрачав величезну кількість часу, щоб розібратися в моїй ситуації або в проблемах колег. Скажімо так, він був нашим наставником у всіх сенсах. Багато знав про життя, ділився досвідом.

І я була впевнена, що такі люди як він помилок взагалі не здійснюють. Що вони гарні сім’янини, принципові, в міру суворі викладачі і у всіх сферах життя все роблять правильно.

В той день я засиділася в архіві і забула попередити інших колег. Зазвичай кафедра закриває останній рік, що минає і здає ключі на вахту. Я засиділася і думала, що всі мої речі закрили на кафедрі, але вона виявилася відкрита.

Було вже пізно, майже 10 вечора. Я здивувалася, а, відкривши двері, з жахом відскочила від неї. Семен Вікторович був там не один, а зі студенткою. І не просто зі студенткою – з відмінницею, яка писала у нього диплом. Вона була молодша за нього років на тридцять, і це виглядало так бридко, що я втекла, залишивши всі свої речі в кабінеті.

І тепер я не можу на нього дивитися. Вся моя повага до нього випарувалася, я не можу з ним навіть вітатися. І з іншого боку я розумію – це тільки його справа, в яку я не маю права лізти, але я думаю про його дружину, дітей, про студентів і колег, які заглядають йому в “рот”. Думаю про себе, яка робила так само. Не знаю, як це перебороти.

Related Post

Коли ти не дівчина, а “статусна річ”Коли ти не дівчина, а “статусна річ”

Зустрічаюся майже рік з дуже заможним чоловіком. Заробляє він непогано: великий будинок, дорогі автомобілі, люксові речі, коротше, повний набір. Здавалося б, що це виграшний квиток – бери ініціативу в свої

Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти. Але все-таки один

facebook