Завдяки тому що дівчина мене кинула, я зміг кардинально змінити своєї життя

Я познайомився в мережі з дівчиною. Було це п’ять років тому. Я навчався на другому курсі інституту, побачив її фотографії та вирішив написати. Їй я теж сподобався, і в нас почалося спілкування.

Коли я дізнався, як далеко вона від мене знаходиться, я сильно засмутився, але попрацювавши пару місяців і накопичивши грошей, я зважився до неї приїхати. На той час ми сильно посварилися через якусь дрібницю. Вона зі мною спілкувалася мало, і я вирішив зробити сюрприз.

Їхав до неї дві доби. Коли приїхав і зателефонував, вона спочатку була в повному шоці, а потім розплакалася і зізналася, що знайшла хлопця ближче, і зараз вони разом.

Вона запропонувала приїхати до них переночувати, але мені було гидко туди їхати. Друзів в цьому місті я не мав, тому вирішив зняти кімнату на кілька днів.

Зранку я почав шукати роботу і мені пощастило, вакансія, яку я хотів, була. Я одразу зателефонував, і мене взяли на роботу. Дуже пощастило із господарем квартири, той запропонував півмісяця до зарплати пожити, а потім я зміг сплатити за оренду.

З того часу минуло п’ять років. Це нове місто я полюбив усією душею. Зараз працюю, мене підвищили, я купив квартиру і тепер відчуваю, що таки недаремно приїхав.

Дівчина, до якої я спочатку приїхав, перші місяці вибачалася, я вже не сердився, але й зустрічатися з нею не хотілося. Вона навіть намагалася повернути мене, але це сталося скоріше через мій успіх. Хоч я майже три роки не міг її відпустити, постійно думав про неї, я не піддався її чарам.

Мої батьки мене підтримують, навіть хвалять, що я розв’язував сам свої проблеми. Навчання закінчив дистанційно, отримав диплом, і після цього мене підвищили.

Ніколи не думав, що невдале кохання, так круто змінить моє життя. Хочу сказати наостанок, що якщо любите і людина далеко – їдьте, змінюйте своє життя і ніколи не засмучуйтесь. Невідомо куди доля вас заведе, але в будь-якому разі це буде на краще.

 

Related Post

Колишня дружина мого чоловіка та його донька вимагають з нього шалені грошіКолишня дружина мого чоловіка та його донька вимагають з нього шалені гроші

Мій чоловік має дочку від першого шлюбу. Живе вона не з матір’ю, її мати живе з молодим коханцем, дочка живе з бабусею, що не заважає їй бути копією своєї матері

Наш директор нагородив нас за зіпсовані нерви і провчив тих, кому все дозволеноНаш директор нагородив нас за зіпсовані нерви і провчив тих, кому все дозволено

Навчаюсь на заочній формі на економіста. А в вільний час я підпрацьовую офіціантом в кафе. Хоче сказати, що кафе таке собі, не забігайлівка звісно, але якщо чесно і не 5

Нещодавно мама заявила, що я не люблю свого синаНещодавно мама заявила, що я не люблю свого сина

Моїм батькам (особливо мамі) дико не подобається мій найкращий друг. Аж надто він косячний. Має кілька адміністративних порушень. З багатьма буває, але не поясниш батькам. Два роки тому я завагітніла