Завдяки тому що дівчина мене кинула, я зміг кардинально змінити своєї життя

Я познайомився в мережі з дівчиною. Було це п’ять років тому. Я навчався на другому курсі інституту, побачив її фотографії та вирішив написати. Їй я теж сподобався, і в нас почалося спілкування.

Коли я дізнався, як далеко вона від мене знаходиться, я сильно засмутився, але попрацювавши пару місяців і накопичивши грошей, я зважився до неї приїхати. На той час ми сильно посварилися через якусь дрібницю. Вона зі мною спілкувалася мало, і я вирішив зробити сюрприз.

Їхав до неї дві доби. Коли приїхав і зателефонував, вона спочатку була в повному шоці, а потім розплакалася і зізналася, що знайшла хлопця ближче, і зараз вони разом.

Вона запропонувала приїхати до них переночувати, але мені було гидко туди їхати. Друзів в цьому місті я не мав, тому вирішив зняти кімнату на кілька днів.

Зранку я почав шукати роботу і мені пощастило, вакансія, яку я хотів, була. Я одразу зателефонував, і мене взяли на роботу. Дуже пощастило із господарем квартири, той запропонував півмісяця до зарплати пожити, а потім я зміг сплатити за оренду.

З того часу минуло п’ять років. Це нове місто я полюбив усією душею. Зараз працюю, мене підвищили, я купив квартиру і тепер відчуваю, що таки недаремно приїхав.

Дівчина, до якої я спочатку приїхав, перші місяці вибачалася, я вже не сердився, але й зустрічатися з нею не хотілося. Вона навіть намагалася повернути мене, але це сталося скоріше через мій успіх. Хоч я майже три роки не міг її відпустити, постійно думав про неї, я не піддався її чарам.

Мої батьки мене підтримують, навіть хвалять, що я розв’язував сам свої проблеми. Навчання закінчив дистанційно, отримав диплом, і після цього мене підвищили.

Ніколи не думав, що невдале кохання, так круто змінить моє життя. Хочу сказати наостанок, що якщо любите і людина далеко – їдьте, змінюйте своє життя і ніколи не засмучуйтесь. Невідомо куди доля вас заведе, але в будь-якому разі це буде на краще.

 

Related Post

Чоловік дуже зневажливо до мене ставиться, до того ж каже сину, що без мене їм буде набагато кращеЧоловік дуже зневажливо до мене ставиться, до того ж каже сину, що без мене їм буде набагато краще

Ми з чоловіком прожили разом 8 років. У нас двоє дітей, старшому синові 5 років, доньці 2 роки. Останнім часом у нашій сім’ї постійно виникають скандали. Чоловік обзивається, принизливо розмовляє

Мене не залишають думки про розлучення, і хочеться вірити йому, але не можуМене не залишають думки про розлучення, і хочеться вірити йому, але не можу

Мені 31 рік, чоловікові 40, у нас двоє дітей – 6 років та 2 роки. Я дізналася, що мій чоловік спілкується з іншою. Він працює в Києві, і до нас

Я просто не хочу, щоб моя дитина бачила неадекватного діда, і чула образи у бік своєї матеріЯ просто не хочу, щоб моя дитина бачила неадекватного діда, і чула образи у бік своєї матері

Ми із чоловіком разом 8 років, є дитина 5 років. Свекор не злюбив мене з того моменту, як тільки зрозумів, що все серйозно і ми вирішили одружитися і переїхати в