Перейти до вмісту

Заздрю ​​подрузі, оскільки ефектна зовнішність дозволяє їй жити за рахунок залицяльників

  • від

У моєї подруги Насті дуже незвичайний спосіб заробітку: вона обкрадає чоловіків, причому зовсім законно.

У Насті дуже ефектна зовнішність. Про таких ще кажуть: ноги від вух, бровки будиночком, очі як у лялечки. Не знаю, як вона буде виглядати років через 5, але зараз вона вміло підкреслює свої достоїнства і користується популярністю у чоловіків. Вона знайомиться в ресторанах, потім дуже довго витримує паузу до близькості і отримує за це гору подарунків. Потім ще довго «доїть» своїх золотих бичків. Причому деколи відразу декількох одночасно.

Подруга взагалі не працює. Знімає квартиру в центрі, їздить на таксі, про громадський транспорт і чути не хоче. Тільки в модному журналі з’являється нова сумочка – Настя тут же приходить з нею на зустріч з нами.

Ми з подругами засуджуємо її, намагаємося наставити на шлях істинний. Іноді між собою навіть називаємо її представницею найдревнішої професії.

Але насправді я в таємниці їй заздрю. У неї є все, що вона хоче. Я ж живу з одним мужиком все життя, і в кращому випадку отримую букет гвоздик на восьме березня. Зовнішність у мене звичайна, чоловіки на мене навіть не задивляються. Ех, от би мені жити так само, як і Настя! Вона по життю точно витягнула щасливий квиток.

 Також у неї є хлопець, який її дуже любить. Але Настя не поспішає виходити заміж, поки хоче нагулятися і вже потім створити сім’ю.