Живемо з чоловіком чотири роки, але наші відносини не розвиваються

Майже чотири роки живу з хлопцем, але в наших відносинах нічого не відбувається. За весь цей час ми нічого не добилися, нічого не придбали, просто знімали то кімнати, то квартири … Часто лаємося по дрібницях: я люблю порядок, а він навіть за взуттям не доглядає.

Інша проблема – те, що він не завжди виконує обіцянки. Часто буває, що я йому щось кажу, а він нібито не чує. Мене це дуже сильно дратує. Нещодавно я психанула, зібрала речі і пішла до батьків. Думала, він за мною прибіжить, а він просто писав, щоб я поверталася, але сам нічого не робив. Чи варто взагалі продовжувати з ним стосунки?

Катерина, 30 років. Порада від психолога.
Катерина, то, що ви описуєте, звичайно, не схоже на сім’ю. Здається, хлопець – швидше ваш партнер по повсякденному життю, без будь-якої системи, загальних планів, цілей.

Ви немов сусіди по квартирі: звикли одне до одного, є якась прихильність, звичка. Однак якщо ви хочете справжніх відносин, істинної близькості, взаєморозуміння, якщо хочете побудувати сім’ю з усіма її радощами і труднощами, то, можливо, правильно замислюєтеся, чи відповідна поруч з вами людина.

В ідеалі між партнерами крім тяжіння, любові, сексуальної близькості повинна бути спільність цінностей і правил. Ви повинні розуміти і поважати одне одного. Ви написали, що за чотири роки «нічого не добилися» – значить, ви будували якісь плани на це партнерство, а ваш хлопець – ні. Ви нічого не придбали за ці роки, тому що він і не збирався нічого купувати.

Можливо, він взагалі не хоче сім’ю – йому зручно просто жити ось так, разом. Його можуть не цікавити спільне майбутнє, накопичення, спільні вкладення, він живе тут і зараз. Швидше за все, у вас різні завдання і пріоритети. Саме тому він може «не почув» те, що ви йому говорите, і не виконує обіцянок. Він не зацікавлений в тому, що важливо для вас. Ви наче з різних світів.

Припускаю, що побудувати щось з цим чоловіком буде досить складно. Швидше з ним можна продовжувати жити так само, як зараз. Чи готові ви і далі вкладати в ці відносини свої ресурси – в першу чергу, час? Це, на жаль, непоправний ресурс. Чи готові ви і далі випробовувати розчарування?

Related Post

Мій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишнюМій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишню

Зустрічаємося майже три роки. Нещодавно почали жити разом. Протягом трьох років періодично помічала, що у хлопця щось є до колишньої дівчини. Він на неї сердився, розповідав, що хотів зробити їй

Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?

Задала партнеру питання про дитину і наше майбутнє. Він відповів, що якщо розбагатіє, тоді і про дітей задумається. А поки хоче жити для себе і подорожувати. У нього вже є

facebook