Зізналася у коханні другу, а він відповів, що дуже поважає мого чоловіка

Дружимо дуже давно. У мене сім’я, діти, у нього теж. Але ми продовжуємо спілкуватися. Нещодавно зізналася йому, що люблю його. А він відповів, що дуже поважає мого чоловіка. Тепер я дуже боюся його втратити. Він не дзвонить, і мені страшно набрати його номер. Боюся, що він тепер буде мене уникати.

Катерина, 39 років. Порада від психолога.
Так, він не просто буде вас уникати, він вже уникає вас. І це більш ніж природно. Ваше визнання в любові поставило його перед серйозним вибором. Він прийняв рішення зберегти існуючий стан речей, не прагне змінити status quo і уникає вас, щоб нічого не змінювати.

Думаю, якщо ви почнете виявляти активність і наполегливість, то дійсно можете його втратити. Якщо ж ви зможете прийняти його позицію, його почуття і установки, не будете прагнути їх змінити, проявіть по відношенню до нього турботливу обережність, то, швидше за все, ваші відносини через деякий час повернуться в колишнє русло.

Вам важливо зрозуміти, чого ви хочете від цих відносин: того, що в них було, або ж чогось більшого. Однак, в будь-якому випадку, максимум того, що ви можете зробити зараз, так це відновити колишній рівень відносин.

You cannot copy content of this page