Зрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомств

Працюю в одному місті, а дівчина в іншому. Переїхати зможу тільки через рік. Зрадив їй, але чисто в фізичному плані, а вона дізналася. Образилася, але говорила, що все розуміє. Через три місяці дізнаюся, що вона сидить на сайтах знайомств і спілкується з багатьма чоловіками, гуляє.

Якби не моє почуття провини за зраду, то влаштував би скандал. А так тихо і спокійно висловив, що все знаю про її пригоди.

Зустрічаємося вже три роки, хочу створити з нею сім’ю. Кожен день пишу і дзвоню, щоб дізнатися, як вона, але відповідає дуже холодно. Що мені зробити? Відпустити або спробувати все налагодити?

Максим, 23 роки. Порада від психолога.
Я завжди кажу своїм клієнтам: перш ніж зрозуміти, що робити, нам треба розібратися, що відбувається прямо зараз. Потрібно спочатку знайти відповідь, «як» це відбувається.

Зараз в ваших стосунках з’явилася холодність, ви живете на відстані і думаєте про сім’ю. Це те, що зрозуміло з Вашого повідомлення, але дуже багато чого залишається невідомим і незрозумілим. Чи завжди ви жили на відстані протягом цих трьох років? Як протікали ваші відносини раніше? Чи завжди ви зраджували їй, або це сталося вперше? І що тоді на це вплинуло?

Про зраду. Здається, вас більше турбує те, що дівчина дізналася, а не сам факт, що це сталося у ваших стосунках. Ви пишете, що зрада була лише в фізичному плані, ніби це щось окреме від відносин. І начебто б для вас вона не має особливого значення. Чи так це насправді? І якщо це так, то чому вас настільки зачепило, що дівчина спілкується на сайтах знайомств з іншими чоловіками?

Що тоді відносини для вас, що вони в себе включають, що допускають, а що ні? Ви пишете, що дівчина образилася, дізнавшись, але зрозуміла. Цікаво, що вона зрозуміла? І все ж зрозуміти і прийняти – не одне й те саме. Схоже, вона не прийняла зраду.

Зрада дуже б’є по довірі, неможливо просто сказати: «Ну да, так буває» – і продовжити відносини як ні в чому не бувало. Просто так закрити очі на це не вийде. Схоже, вона не пробачила, і ця інформація якось на неї впливає, раз дівчина почала віддалятися. Чи розумієте ви щось про її почуття, розумієте щось про свої почуття?

Поки ситуація виглядає так, як ніби ви не розумієте власні емоції. Ви пишете про своє бажання створити сім’ю, але незрозуміло, на чому вона базується – на соціальному тиску чи, на ідеї, що «пора», або на почуттях. Дуже цікаво ще, що все ж вплинуло, що ви їй зрадили. Чи мають справжні стосунки для вас велике значення?

Щоб зрозуміти, що робити в цій ситуації, вам потрібно розібратися з собою. Чи любите ви цю дівчину, чи хочете боротися за ваші відносини, або це не так важливо для вас?

Related Post

Я зіпсувала перспективні стосунки з гарною людиною, тепер ми начебто просто знайоміЯ зіпсувала перспективні стосунки з гарною людиною, тепер ми начебто просто знайомі

Рік тому розлучилася з хлопцем і дуже довго через це переживала. Хотілося дізнатися, що з ним буде, і я пішла до ворожки, та мені про нього нічого хорошого не сказала,

Партнер сильно старше, боюся залишитися вдовоюПартнер сильно старше, боюся залишитися вдовою

У мене був партнер – ровесник. Але відносини були токсичними, ми розлучилися. Зараз я зустрічаюся з чоловіком на п’ятнадцять років старше. Мені з ним комфортно, затишно, можна назвати мої почуття

Я замінила життя доньки своїм, хотіла, щоб вона не наробила моїх помилокЯ замінила життя доньки своїм, хотіла, щоб вона не наробила моїх помилок

Моїй доньці зараз 27 років. З раннього дитинства я виховувала в ній чесність, почуття власної гідності, скромність і хазяйновитість. Усе те, чого не вистачає сучасним дівчатам. Я ніколи не дозволяла