Зрадила хлопцю під час перерви у наших стосунках і досі не можу зізнатися йому у цьому

Із хлопцем зустрічалися три роки. З цих трьох років нормальними були тільки два, а останній рік ми не бачилися, у нас був рідкісний інтим, жодних слів про кохання та інше, він наче зник з мого життя, через це я влаштовувала йому скандали. Я намагалася дізнатися, що не так.

Звичайно, спочатку намагалася приділяти йому багато уваги, водила в кафе та ресторани власним коштом, завжди проявляла ініціативу, але потім набридло. І я вирішила чинити так само як і він. Не стала перша дзвонити, писати, і ми перестали бачитися зовсім. Після чого він вирішив розлучитися.

Я приїжджала, просила його передумати, але він навіть не хотів мене бачити. Мені було дуже боляче. Через місяць він прийшов і попросив повернутись, сказав, що все усвідомив і так далі. Я погодилася, тому що ще не відійшла від нього і була рада його поверненню. Все було добре лише два тижні, потім усе повторилося.

І так було пів року. Коли я ображалася і плакала, він казав, що бачить зі мною майбутнє та просив заспокоїтися, це справді мене заспокоювало. Але він так само не з’являвся у моєму житті. Жодного контакту, постійні справи. І у підсумку знову мене покинув.

Почав відразу ж зустрічатися з моєю знайомою, я дізналася, що вони пів року спілкувалися, він дарував їй подарунки і благав розпочати зустрічатись. Після цього я взагалі втратила будь-яку віру в людей і в себе. Я розчарувалась у хлопцях. Думала, що всі такі. І почала гуляти, і на одній з тусовок випадково переспала з малознайомим хлопцем.

Через деякий час він знову повернувся до мене, зараз уже два роки разом. Він думає, що я йому була вірна, а він ні, тому зараз любить мене дуже. Я теж люблю. Ми наче щось усвідомили за період розлучення.

Але проблема в тому, що він не знає про той випадковий статевий зв’язок. Я боюся, що він дізнається і піде від мене знову. І ще мене страшенно мучить совість, я не можу мовчати. Що робити?

Related Post

Таємниця народження моєї подруги і доля її батьківТаємниця народження моєї подруги і доля її батьків

Мати моєї подруги зрадила чоловікові… Набридло явне засудження авторів, які діляться тут своїми непростими життєвими історіями. Багато хто хоче бачити тільки негатив, щоб на тлі інших відчувати себе біліше. Мати

Коли дізналися мої батьки, то сказали, що інших варіантів як народжувати немає, а коли дізналися батьки мого коханого, то був такий скандал, що наше невелике містечко його пам’ятає досі. Кричали, що я нагуляла, що вони не будуть утримувати нахлібників, і в підсумку заборонили нам з Петром спілкуватися. І я залишилася одна на 4-му місяці вагітностіКоли дізналися мої батьки, то сказали, що інших варіантів як народжувати немає, а коли дізналися батьки мого коханого, то був такий скандал, що наше невелике містечко його пам’ятає досі. Кричали, що я нагуляла, що вони не будуть утримувати нахлібників, і в підсумку заборонили нам з Петром спілкуватися. І я залишилася одна на 4-му місяці вагітності

У 16 років я стала мамою. Так-так, багато хто зараз зітхнуть і скажуть: «Як же так? Чим ти думала? ». А я по правді кажучи нічим не думала, молода, наївна,