Зрештою і я, і чоловік не змогли до кінця провести весілля, ми просто заснули в кріслі

З народження син завжди був із нами. Я і чоловік дбали про нього, займалися вихованням, як могли та вміли, любили його. Але коли він пішов у перший клас, усе змінилося.

Я та чоловік стали гуляти. Син став іноді тікати ночувати до бабусі. Я розуміла, що втрачаю сина, але зупинитись вже не могла (а може й не хотіла). Син все частіше йшов до моєї мами ночувати, і в результаті в п’ятому класі пішов жити до бабусі зовсім.

Коли не гуляла, я заробляла, купувала йому дорогі речі, телефони, планшети, машину. І помічала, що він зі мною спілкувався, тільки коли мав гроші і я йому допомагала. Настав час, йти до армії, я як завжди заробила грошей, зібрала проводи до армії, коли поїхали на призовний пункт, він і не помітив, була я чи ні. Чоловік увесь цей час гуляв.

Коли служив, то час від часу згадував про мене, бувало, і про батька запитував. Але це добре. Остання наша серйозна сварка сталася під час весілля. Син надумав одружитися, посватали наречену.

Чоловік узяв кредит на весілля. Перед весіллям син до нас прийшов і попросив, щоб на весіллі ми не пили багато. Все було добре. Поїхали в РАГС, молоді зареєструвалися ну і ми поїхали в ресторан. Ось тут і почалося.

Кожен підходив до нас, вітав, звичайно з чарками та келихами. Зрештою і я, і чоловік не змогли до кінця провести весілля, ми просто заснули в кріслі. На другий день весілля вже вдома я і чоловік із родичами гуляли, так би мовити, похмелялися.

Заходять син та його новоспечена дружина. У сина в руках кавун. І він розмахується і кидає його мені на голову. Хто сидів за столом, просто очманіли, а син із дружиною почали сміятися. Чоловік вискочив із-за столу і вигнав їх із дому.

Ось з того часу минуло майже 2 роки. Я намагалася налагодити стосунки, але син мовчить. Знаю, що сама винна, але все одно переживаю, а іноді думаю, нехай живе, нехай не спілкується, аби у нього в сім’ї все було добре.

Related Post

Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.

Щодня Оля вигулювала свого пікінеса о 9 ранку. На 10 їй було на працю. День у дівчини був розпланований похвилинно. Проте вона постійно спізнювалася, щось забувала, була розсіяною. Може через

Як би на її місці виявилася я, то мала б що сказати і куди відправитиЯк би на її місці виявилася я, то мала б що сказати і куди відправити

Вчора ходили в гості до однієї знайомої. Вона тільки нещодавно народила, тому ще не повністю відійшла від пологів. Саме цікаве, що я завжди вважала її сім’ю адекватною, але я помилялася.

Я коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справуЯ коли не знаю, як мені поступити в даному випадку, загадую віщий сон. Я собі кажу: ось коли мені присниться, що я виграла, або купила, або мені щось подарували (знаки прибутку), то значить, цю справа я беруся виконати. А ось якщо я щось втратила, вкрали у мене або продала (знаки убутку), то я навіть не беруся за цю справу

Зараз спілкувалася з подругою, що живе в Греції. Наташа повідомила, що днями іспит з англійської мови, відповідно, страх і хвилювання. А мені раптом згадалися історії з мого життя на тему