fbpx

Олено, почекайте, відпустіть його, він же такий, такий…

Олено, Олено, почекайте будь ласка,почекайте. Дівчинка років 20 бігла за красивою сорокарічною жінкою вдягнутою в красивий білий костюм, чорні лаковані туфлі.

За руку тримала доньку, ззаду стояв високий, красивий син, ледь не ровесник цієї дівчинки, її доречі Жанна звати. Так я Олена, сказала жінка, а ви? – Жанна, притягнуло дівча свою худу, пострілу від холоду руку.

– Жанна, цікаво, і чим же я вам ,Жанна, зобов’язана? Що вже натворив мій син, невже бабусею стану, так рано мені ще. Чи що, чи образив чимось? Так не син, чоловік, і не натворив, розумієте, Ігор Михайлович, він такий, такий…

-Ох, ясно і ти туди ж, козел ваш Михайлович, яких світ не бачив. Чи ти перша, чи остання, давай ще народжувати від нього надумай, он мені вже 3 приносили в візочку, а я що наймалася, чужих дітей няньчити?

Коротше, крихітко, подивися на мене і на себе, і ще раз на мене, і ще раз на себе, все ясно, я жінка, законна, і не розлучиться він зі мною, у нас діти спільні, майна повно, як ділити?

Хоча можна звісно і дати йому розлучення. -Справді, ви можете дати розлучення, не будете тримати його? – Так, звісно, нехай тільки відмову напише на дітей від всього що є, і валить під три чорти, живіть і радійте…

Жанна на мить зраділа, а потім подумала ну як так, він же від грошей не відмовиться, а на що жити буде, а вона? Пішла ні з чим.

-Мамо, і не набридло тобі, спитав син. -Нєа, мені весело, синку, дуже, адже ми з твоїм батьком сам знаєш як живемо, ще рік, два, та й по тому, за його справи він довго точно не протягне, та і лікарі давали не більше року, хай гуляє.

-Мамо, як ти так можеш, кричала донька, він в такому стані, його скоро не стане. – А як він так може, як? Знаючи що зовсім скоро залишить нас самих серед цих вовків в бізнесі, як він може зараз гуляти по дівкам і дітей їм робити, тут аби нам було на шмат хліба.

Розлучитися, та дулю з маком, батька вашого любила, поки в гульки не вдарився, а тепер і не шкода навіть, останні дні тратить на кого?

Я стала осторонь і слухала, думала, невже в людському серці є стільки ненависті? Але і справді, що їм тепер ділити, якщо це все правда. Чи права Олена, чи ні, Бог вирішить. А ви як думаєте.

Related Post

Мій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроківМій тато все життя зраджував мамі, а я за цим спостерігала. Але знаєте, я з цього винесла душе багато життєвих уроків

Зазвичай батьки намагаються подавати хороший приклад своїм дітям. На жаль, мої навпаки показали, як робити не треба. Тато часто зраджував мамі, вона була дуже тиха і слабка за характером, тому